Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! kotna sedežna

kotna sedežna

Prehodila sem že skoraj vse salone s pohištvom sedaj pa ne vem več. kje naj najdem kotno sedežno, ki bo udobna, raztegljiva v ležišče in (malo manjših)dimenzij 230×200. Od prodajalcev tudi nisem dobila nobenega pametnega nasveta, tako da se sedaj, kot v skrajnin sili obrčama na Vas, forumovce. Hvala za nasvet. In še gre za jedilnico, ki naj bil bila cela opremljena v starem kolonialnem stilu, radi pa bi tu zvečer tudi udobno gledali televizijo, ne bi pa seveda radi, da bi bilo vse skupaj preveč natlačeno: velika jedilna miza, potem pa še velika sedežna med obema pa nobenega pravega prostora. Hvala za vaše predloge.

Lani sem podobno kupila v Modernih interierjih, velikost cca 230 cm x 190 cm, na diskontnem oddelku, cena je bila nekaj pod 100.000,00 sit (imeli so tudi 10% gotovinski popust).
Uporabljam jo vsakodnevno tudi za spanje in je čisto OK. Predvsem mi je všeč, ker ni premehka, imajo (imeli so) in leve in desne izvedbe.

mi smo pred kratkim kupili kotno sedežno 180*220 v Šempasu (pri Novi Gorici) podjetje je Štrukelj Iztok – tapetništvo. So večkrat tudi na pohištvenih sejmih. Kavč je super izdelan – prostor za ‘prtljago’ + postelja. Stal pa nas je 185000 sitov.

Prijatelji in znanci, ki imajo njihove kavče, so zelo navdušeni.

LP.

Če te zanima, imam viška sedežno, staro ca. 10 let. Je dobro ohranjena, sestoji pa se iz kotnega elementa, enoseda, dvoseda in troseda. Ker nimajo bočnih naslonjal, jih lahko poljubno kombiniraš. Oddam za simbolično ceno, garnitura pa se nahaja v Kamniku.

Kaj pa Rutar, poglej v novi katalog.

lp

Midva sva jo pa ravno naročila pri Tomcommercu. Imajo sedežno garnituro Vesna v akciji. Je pa trosed, velik kot in polkrožni sedež. Stane ti 219.000 sit.
Za sedeti je zelo udobna ima zelo dober oprijem za hrbet in vzglavje. Poglej na njihovo stran tom.si pod nostalgijo in boš videla sedežne

Lep nakup!

Romi

Kaj pa naročilo sedežne preko kataloga Neckerman? Imajo lepo izbiro in poznam ljudi, ki so zadovoljni z nakupom.

…kaj pa tale trgovina na Brezovici? …….pozabila sem ime, je pa drugače ob ta stari cesti proti Vrhniki, če greš iz LJ. je na desni strani. Mislim, da piše ,na privat hiši, “sedežne garniture”.

Mi smo jo kupili po naročilu. Ravno tako kot ti, smo bili omejeni z merami. Izdelali so jo v roku 3 tednov in tudi pripeljali domov (za minimalno plačilo – 60 km). Sicer ni bila tako poceni – 1 leto in pol nazaj – 240.000 SIT, vendar je udobna za sedeti in ravno tako za spati, ker je raztegljiva v dvojno ležišče je pa dvojno vzmetena in naj bi bila zelo vzdržljiva. Vse pa si lahko ogledaš v njihovem salonu – HOJA OBLAZINJENO POHIŠTVO D.O.O. LJUBLJANA, Cesta v mestni log 86, LJUBLJANA

mi imamo tudi od štruklja iz nove gorice smo ful zadovoljni imamo model OLIMP je bolj visoka ker sva z možem velika se lepo počije in podpre noge pod koleni , imajo salon v ljubljani na dolenjski cesti .

New Report

Close