Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! torta za 30. let

torta za 30. let

Hja, počasi bomo torto pekli, pa ne vem, kakšna naj bo;(
Imate kako idejo?;) To mislim glede oblike, bo pa čokoladna
hvala

Moj mož bo imel 40 (sitno).
Naredila mu bom pravokotno, kostanjevo in smetanovo torto. Na vrhu pa bo skenirana slika jadrnice. Sliko si izberem in jo nesem v prvo pekarno, kjer mi sliko preslikajo na maso iz moke in vode.
Jadrnico bi mu kupila, in ker nimam toliko denarja bo dobil svojo veliko ljubezen na torti.
Tvoj mož ima verjetno tudi kakšno neizpoljnjeno (predrago) željo, mogoče mu jo lahko izpolniš na ta način.

Lep dan !!

Nikaa! Daj prosim malo bolj opiši tole skeniranje. Kako pa to potem daš na torto? Daš to na obliv? Je mehko? In koliko stane?

Ja! Tudi jaz sem zelo radovedna in me zanima kje ustvarjajo to skeniranje za torto.
Hvala za informacijo in lep dan želim!
Dita

Pozdravljene!

Sama že dve leti izkoriščam usluge pekarn. Tudi Vrhniška ima to ponudbo 100%.
Izbereš si sliko, fotografijo, dopis… kar ti pač ustreza in neseš v trgovino
(Postojna – trgovina Tuš, Pekarna Vrhnika, Pekarna Jure), kjer ti zadevo skenirajo na maso iz moke in vode. Ta masa izgleda kot hostija pri gospodu župniku ali pa ovitek mandolata (če se spomnite).

Je sila preprosto. Sliko previdno položite na vrh torte (lahko je okrogla ali pa štirioglata) in nato torto do konca okrasite. Barvo kreme izberem v barvi slike. Do sedaj smo imeli že konja, Bipop, Game over, nečakinja si je zaželela svojo fotografijo, sosed je dobil ženski akt…

Slika stane 1.400,00 Sit.

LEP POZDRAV!

Super! Hvala ti. A mogoče veš, kje se da dobit to v Lj? Kje je pekarna Jure?

Pojma nimam, kje bi to dobila v Ljubljani.
Poskusi v kakšni privat pekarni.
Pekarna Jure je v Postojni!!!
Mogoče Pekarni Vrhnika? Ta ti je bližje. Vem, da tudi oni nudijo to uslugo.
Lep vikend!!

Pekarna Vrhnika ima svojo trgovino tudi na Brnčičevi v Ljubljani-tam tudi dobiš

kaj pa v Mariboru, ve katera, kje bi to delali???

Od prijateljice mama mi je povedala, da delajo kompletne torte s sliko v Intesu- seveda po naročilu.
Cene ne vem, sem pa že videla te Intesove torte.

Upam, da sem pomagala… Monika

New Report

Close