Najdi forum

sm se odlocila da bom prebrvala kolo(bicikl:)) pa me zanima kaksno barvo nej uporabm.za kovino?kakrsne kol ideje so zlo dobrodosle:)

Nisem še nikoli tega delal, vendar bi osebno izbral avtolak v sprayu. Odvisno kako ohranjen je bicikel, bi ga morda predtem še pobrusil in s čopičem nanesel najprej eno plast kakšne svetle temeljne barve, ponovno pobrusil s finim brusnim papirjem in potem čez z avtolakom. Morda ti pri kakem kleparju to poceni naredijo kar z brizgalko. Potem se ti bo kolo zagotovo lepo svetilo 🙂

Če si bolj “nedolgočasne narave” … in rada vzbujaš pozornost, ga pobarvaj npr na belo in gor nariši bele pikice ( ali pa motiv zebre, žirafe česarkoli), ali pa nariši raznobarvne črte ( mavrica) ali pa motiv ki ga nosi močerad ( črno – rumen)….. Pobarvaj ga roza ali katerokoli nenavadno barvo za kolo 🙂

Nariši pikice, zvezdice, črtiece razne like..bodi ustvarjalna.. bo ti v veliko veseljein še potem boš se vseskozi smejala tvojemu unikatnemu kolesu 🙂
Moje skormno mnenje…

nova
Uredništvo priporoča

ja sej to sem hotla….probleme mi dela samo barva k ne vem kero izbrat(kero vrsto).drugac pa hvala za ideje:) sn misnla sam bele pike gor nardit(zdej je rdece barve)…lp

Kupi ono barvo za kovino, reči da barvaš bicikl.. ziher bojo vedli..al pa šprej za kovino.. To bi blo sila mega =)
Če tekje vidim na peciklu..ti bom pomahala =)

New Report

Close