Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! POROKA MED TEDNOM

POROKA MED TEDNOM

ZANIMA ME KJE SE DA PROČITI TUDI MED TEDNOM NA KATEREM MATIČNEM URADU

LP

Ob sredah na ljubljanskem gradu.

Kot jaz vem, vsako sredo v vsakem matičnem uradu (v pisarni).

A MOGOČE SE KJE DRUGJE???

HVALA VSEM

Zdravilišče Laško vse dni v tednu. Preverjeno iz prve roke nepozabno!

Minka!
Ali mi lahko malo napišeš, kako je bilo na poroki v Laškem? Sama tudi nekaj razmišljam o poroki v tem zdravilišču. Nisam pa še slišala mnenja od kakšnega , ki se je tam že poročil! LP

Jaz sem se poročila v parku maja. Bilo je res lepo. Prvo greš na matični urad v Laško določiš datum in place. Potem greš v zdravilišče ali pa pokličeš ga. Brod. Ona ti vse razloži, poveš kaj hočeš imeti in to je to. Za vse ostalo poskrbijo oni. Ko smo prišli so nas sprejeli pri vodjaku in postregli z jagodami, sokom in belim vinom. Potem so nas peljali v park kjer je imela ena gospa (se ne spomnim imena) izredno lep govor. Na koncu smo v zrak spustili še balone. Lahko pa si zaželiš tudi par belih golobov. V glavnem vse po želji. Mi smo kasneje tudi slavje nadaljevali pri njih in smo bili vsi izredni zadovoljni. TOPLO PRIPOROČAM. Seveda pa se lahko poročiš tudi v poročni dvorani, ki je na voljo ali pa ob bazenu ali v bazenu kakor želiš.

kaj pa kje na prostem??? koliko je cena???

hvala

obred je lahko na prostem v parku. Lepo naštimajo mizo in stole, pa glasbno, obok iz cvetja, tepih… Zaenkrat zdravilišče še ni zaračunavalo takse, ki se plača na matičnem uradu. Koliko kaj stane pa je odvisno za kakšno vino se zmeniš, koliko balonov (eden mislim da je 180 SIT), jagode so bile po običajni ceni (kot v trgovini), šampanjec pa mislim da je okoli 4000 sit. Nas je vse skupaj z dobrodišlico (jagode, vino, sok), z obredom, (šapanjec za nazdravljanje + vsa dekoracija) in potem zabavo (hrana, pijača, torta) prišlo okoli 6000 SIT na osebo. Tako da sploh ni bilo tako drago. Je vse odvisno kaj želiš imeti.

New Report

Close