Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! kaj kupiti nečaku za osmi r.d.

kaj kupiti nečaku za osmi r.d.

Lepo vas prosim, če ima kdo kakšno idejo, ne bi mu rada kupovala kakšne cote ker se tega otroci res prav nič ne razveselijo, zaželel si je pravo nogometno žogo pa mu jo bo kupil že ati, čevlje za nogomet bo dobil od druge tete, kaj pa jaz.

lp
Oti

Hojla!
Če bo dobil žogo in čevlje mu lahko podariš ščitnike in “štucne”.

Dres za nogomet (ali pa morda samo majico) – samo povprašaj starše, kateri nogometaš(i) so mu najljubši… Saj prodajajo vse vrste majic (od raznih klubov ali z raznimi imeni).

legokocke nogomet, imaš čisto majhne ali večje komplete.
LP A.

Mi smo sosedovemu fanticu(aktiven nogometas v drustvu) res kupili kvalitetne scitnike in nogavice.Tako je bil vesel,da bi jih najraje nosil nad nogavicami.Pa cestitko nam je uspelo najti z veliko nog.zogo.

Drugace bi pa jaz pogledala v kaksni specializirani trgovini,kjer imajo zelo domiselne in nenavadne reci:svetilka v obliki ozigalkarja(in vse te drobne lucke migajo),ali v nekaki tekocini,kjer okrog nje plavajo morske zivali,ko lucko prizges.Pa malo iz fizikalnih zakonov:
na lepem kovinskem stojalu so obesene 4 kroglice;ce prvo odmaknes in spustis,se na drugi strani tudi prva odmakne in udari ob drugo,ce dve,se samodejno tudi na drugi strano dve.Ne vem,ce sem razumljivo opisala.
Ce imamo v Kopru tako trgovino,ki je majhen kraj,bo tudi kje drugje.
Moj vnuk je zelo rad sestavljal razne dinozavre iz lesenih plosc.Vtisnjene oblike.Potem jih je dal na vrvico in na strop.Kar nekaj casa je porabil ,da
jiih je po nacrtu sestavil.To so kompleti v skatli.Ima jih ze celo zbirko.

Ne vem,to so moje ideje za osemletnika iz izkusenj. Lep nakup Babi

Gol!

New Report

Close