Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! Zahvala za telegrame in darila ob rojstvu otroka

Zahvala za telegrame in darila ob rojstvu otroka

Radi bi se zahvalili vsem, ki so se z nami veslili ob rojstvu našega malčka in nam izrekli dobre želje. Mislili smo, da bi to storili pisno in pripisali kakšen verz. Imate kakšno idejo? Hvala vsem

P&V&V

Najbolje bo, da iz barvnega šeleshamerja izrežeš čestitke(take da pašejo v kuverto), na sprednji strani narediš na vsakem vogalu majhno zarezico (cca. 0,5 cm) in noter daš sliko tvojega otročka. Na notranji strani pa napišeš npr:

Sem ….., na svet sem prijokala …(datum),
težka sem …, velika pa….
Hvala za lepe želje od mlade družinice.

Nekaj v tem stilu, izpade pa zelo lepo.

Mi smo kupili dopisnice in izrezali časopis v velikosti dopisnice. Časopisni listek smo nalimali na dopisnico na sprednji stran. Malčku smo pobarvali stopalček in ga odtisnili na časopisno stran dopisnice. Na drugo stran dopisnice pa smo lepo napisali naslov in zahvalo, v smislu kakor da piše otrok. LP

ce nimate veliko casa – mi smo na kar sprintali sliko nasega dojencka in zahvalo, nato pa smo se vsi stirje podpisali z razlicnimi barvami (dojencka pac nekdo podpise).

New Report

Close