Najdi forum

za Babi

Pozdravček Babi,

včeraj sem bila v knjižnici in si hotela sposoditi tisti tvoj lepi namig – šopek pesmic … pa jih sploh nimajo. Knjižničarka je pogledala še v računalniku po vseh enotah knjižnice v našem mestu, pa še v Ljubljani, pa teh knjigic niso niti imeli.

Me prav zanima, če jih mogoče ima še knjigarna. Danes pogledam, sem bila včeraj že prepozna.

Pozdravček od Medvedka Pu-ja

Aja Babi, imaš mogoče današnjo prilogo Dela Ona, v njej je nekaj receptov sestre Vendeline.

Medvedek Pu

Hej,MP,Ono sem prelistala in jo hranim za popoldansko branje.

Bi mi bilo prav zal,ce pesmic ne bos dobila.Tudi oblika knjig je nenavadna,podolgovata,zaobljena kot oblak.Meni so takrat padle takoj v oci.
Lep soncen dan, prav nic zaspan! Babi

nova
Uredništvo priporoča

Babi včeraj sem pogledala še v vse knjigarne v našem mestu niti ene od teh knjigic nimajo, imajo samo ljudske pesmi od Renate Bolhan, tako da izgleda mi niso “usojene”.

Sem pa včeraj skoraj dokončala pismo za mojega ljubega Pavčka. Sedaj ko imam pismo že skoraj zgotovljeno, ga “popravljam” kot šopek rož, ki jih daš v vazo, pa popraviš cvetico tu, pa tam, da šopek čim lepše izgleda … tako jaz počnem z besedami v pismu, ker “ni kar tako” pisati tako velikemu človeku, ki besede zna obračati. Kar nekaj dni sem potrebovala, da sem ga začela pisati. Najprej me je obšlo neko “strahospoštovanje”, potem tema … potem pa je spregovorilo srce. Takšne iskrene srčne besede še niso nikoli izvenele v veter, sem si rekla. In sem začela pisati s srcem. Tako kot naš Pavček piše pesmi. In verjamem, da me bo samo tako lahko razumel. Joj kako se počutim, ko pomislim, da bo bral moje pismo … in zdi se mi da sežem do oblakov …

In moram ti napisati zakaj ti vse to pišem, ker si me čisto narahlo v enem od tvojih postov opogumila in “potisnila” na to že kar nekaj let iskano pot do Pavčka. Hvala ti, niti ne slutiš, kaj si mi s tem dala v srce.

Medvedek Pu

Hej,Medo,kar tako naprej.Mogoce bom tudi jaz udejanila idejo za tisto mrzlo noc,polno mesecine in poslusanje sove.Ne gre mi iz glave.Hvala
za vsako besedo.Imas se nekaj pod Starsi. Lep dan Babi

New Report

Close