Najdi forum

Slika dedka

Moj oče je šel ravno v pokoj in s sestro mu želiva pripraviti nekaj “neumnosti”. Zato bi nujno potrebovala sliko ali karikaturo tipičnega dedka. (Ne vem – mogoče pred kaminom, v toplih copatih…). Že kar nekaj časa brskam po internetu, pa ničesar ne najdem. Če ima kdo idejo, kje jo dobim, bi lepo prosila.

Poleg tega tipičnega dedka z njegovo glavo sva pomislili še na pohodno palico s stekleničko za šnops in na ribiški pribor. Vse to gre le za štos, saj je oče sicer še ful aktiven bolj sanja o letni smučarski karti, o tem, kako bo igral tenis, kam bo šel s kolesom…

Če ima kdo še kakšno idejo, kaj človeku še pripraviti ob odhodu v pokoj-se priporočam.
lp,
Urša

Ojla, nekaj slikic;)

Drugače pa na Gooogla:

Jaz ti lahko samo to povem, da smo mi našemu kupili en res lušten kipec dedka in se ga je tako sramoval, da ga ja zabrisal v ropotarnico. Pa smo mislili, da bo prisrčen hec. 🙁 Upam, da ima vaš več smisla za humor.

nova
Uredništvo priporoča

Karikaturisti za časopis z veseljem za par tisoč tolarjev narišejo original karikaturo. Smo dali enkrat za poročno darilo, pa je prav dobro izpadlo.
LP Barb

Hvala vsem – res se bo kaj našlo.

New Report

Close