Najdi forum

Za KPETRO

Mislim,da sem edino tebi dolzna opravicilo.
Verz P.B. je vzbudil v meni asocijacijo,ki je posledicno sprozila obsojanja,posmeh in malo zabave.
Dobila sem poduk in ga bom spostovala. Lahko pa pogledas v Starsi starsem pod Taborniske pesmi in se bos prepricala,da so moji prebliski
lahko tudi posoljeni.

Tvoj izbrani verz pa je lep in resnicen! Lep dan Babi

Draga Babi,

z vsako besedo tvoje lepe misli se kot mama strinjam in dejansko se je moje razumevanje sveta po rojstvu prvega otroka spremenilo (mogoče prepirljive forumovke sploh še nimajo otrok in eksplozije čustev ob rojstvu otroka še ne poznajo). Jaz bi bila ob taki čestitki ob rojstvu ganjena, saj vem, da so bile besede napisane iz srca. Tvojih besed nimam za pocukranih, ampak se mi zdijo iskrene in napisane nekomu, ki ti nekaj pomeni.

Za primerjavo ti povem, da sem ob rojstvu sina od njegovih starih staršev dobila telegram (ki se mi zdi zelo neoseben-v porodnišnico jaz vedno pošljem čestitko, napisano z lastno pisavo) z besedami: Čestitamo ob rojstvu sina. Ta čestitka ni bila nič pocukrana, bila je za ljudi, ki bodo tvojemu otroku ljubeči stari starši in učitelji, neverjetno hladna.

Ustvarjaj še naprej, uživaj s svojimi vnuki in ne kloni ob negativnih odzivih na tvoje besede.

LP, Petra

p.s. opravičila mi pa sploh nisi dolžna

Petra

Petra,najlepsa hvala! Imej lep dan Babi

New Report

Close