Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! ANSAMBEL ZA POROKO

ANSAMBEL ZA POROKO

Pozdravljeni.
Če nekaj mesecev se poroči moja prijateljca. Ker ne ve, kje iskati glasbenike, ki bi prišli zabavat svate in igrat na ohcet, se obračam na vas. Morda bi vedel kdo svetovati, morda kdo koga pozna…
Najlepša hvala.

Meni so zelo priporočili ansambel Potepuhi 3 člani, ki se bojda zelo angažirajo, da je vzdušje veselo. Govorila sem znjimi, računajo 70.000SIT (kar bojda sploh ni drago)na noč (=7 ur) vsaka dodatna ura je še 5000 SIT.
Tel. 041 435 910 ali 031 403 073.
Pa obilo zabave!Če je mogoče, sporočite, kako je bilo.
POzdrav

nama so igrali na poroki Export b. Bili so super!
Zanje sem izvedela tukaj, veliko je bilo napisanega spomladi in poleti (uporabi iskalnik).

Srečno roko pri izbiri!

Tokero so zakon. igrali so celo noč, in mi smo žuriral do jutra.
Sonček

ZDRAVO,

MIDVA SVA IMELA SKUPINO VICTORY. NE BO JI ŽAL, ČE JIH BO NAROČILA, KER ZNAJO SUPER IGRATI, ZABAVATI LJUDI, VODITI CELO ZABAVO.
LP, BRINA

Toplo priporočam Ingrid Antolin z Zlatimi klasi. Ona je fenomenalna. Vsaka poroka, ki jo vodi (poje tudi v ansamblu) ostane vsem svatom nepozabna. Zabava staro in mlado. Na vsako poroko posebaj se pripravi in vse je več kot unikatno. Pokličite jo 041 754175. Upam, da ima še prost termin, ker vam resnično ne bo žal.

Pozdravček vsem, Zdenka

Poizkusi z DJ-em…
Izbira glasbo po okusih prisotnih (staro in mlado), ima originalno glasbo (izvajalce) tako, da ne moreš zgrešiti pri kvaliteti (izvedbi) le te :-), ena oseba malo poje in popije (vsekakor manj kot cel ansambel) :-))), pa še vsaj 3x ceneje je kot vsak kulturen ansambel ki izvaja take in drugačne priredbe.
Nama se je obneslo nadpovprečno odlično 🙂 in po najinem vzoru je še par prijateljev najelo DJ-ja…
Moraš pa seveda poznat kakšnega dobrega DJ-a in se predhodno z njim vse dogovorit (oprema, prevladujoč tip glasbe, lokacija,…)
Skratka, je za preizkusit ampak okusov je toliko kot ljudi, tako da ti svetujem, da narediš (naredi) čisto po svojem okusu in željah in naj se ne da preveč vplivati ostalim. Poroka je v končni fazi dan mladoporočencev in onadva odločata, kako se bosta takrat imela…

lp, A

Ja DJ so res zakon. Mi smo tudi imeli enega (no ja dva sta prišla za ceno enega) in je bilo zelo dobro! Tukaj najdeš telefonsko številko.

http://www.soncek.net/ozvocenje/

Ena ne-ok izkušnja: pri nekih znancih so imeli Avia band. Igrajo že ok, a le zabavno glasbo, na porokah je pa ponavadi potrebno poskrbeti tudi za malo starejše sorodnike in udariti tudi nekaj polk in valčkov.

New Report

Close