Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! na rojstni dan dvoletnika

na rojstni dan dvoletnika

Dragi starši, čez dva tedna sem povabljena na rojstni dan dvoletnika, ki bo hkrati njegov krst. V naši družini ni otrok, tako da izkušenj nimam. Gre za mojo dobro prijateljico in pojma nimam kaj nest. Lahko prosim za malo vašega časa in kakšno idejo? Nekje do šest tisočakov. Hvala vam lepa.

Ponavadi se podari kakšno oblačilce in letom primerno igračko. Takšna je navada pri nas.

moja dveletnica je bila najbolj vesela darila:boben-od disneya-4500 sit

nova
Uredništvo priporoča

Sedaj si me spomnila, ko sem pred nekaj casa kupovala darilo za dvoletnega necaka in mi je v oci padel boben… pa sem potem pomislila, da mamica in ati mogoce ne bosta tako vesela… :))

LP, Stasa

P.S. otroka najbolj razveselis z kaksno izvirno igracko, starse pa seveda z oblacili.

mi smo pred kratkim pihali dve svečki in ti povem, da je bila naša dvoletnica najbolj od vsega vesela dobljenih kred :))) Uaaaa so se ji oči zasvetile in že smo praznovanje preselili za kakšno urico na cesto :)) Doma smo na mirni legi, tako da smo si lahko privoščili. In zdaj imamo pobarvane pločnike okrog hiše, gugalnico,…še sreča da mami ne komplicira glede tega in pusti razvijati ustvarjalnost. Hahaha.
Zraven vsega se je pri nas dobro odrezal tudi Fredov obroč za plavanje.

New Report

Close