Najdi forum

ob2letnica

Bom pa prva 🙂
Drug teden z dragim praznujeva 2 leti partnerstva … idej imam mnogo, od vecerje, kosila, piknika, izleta … pa vseeno iscem se kaj res izvirnega in posebnega … ima kdo kaksno na zalogi? Zelo bom vesela … ideje za darilce, dogodek, karkoli ….

Nyah

Pomisli kaj ima rad, kaj si želi pa mu ni uspelo te želje uresničiti, mogoče mu jo lahko ti. Drugače mu pa lahko prirediš romantičen večer, malo prigriskov, lepo narejenih in mogoče še kakšen romantičen film, vse skupaj ob svečkah, je zlo lepo. Veliko sreče.

Mogoče to: naredi nekakšno kronologijo vajine zveze: zberi skupaj kakšne vajine fotografije oz. spominke na kaj, kar sta skupaj doživela in to opremi s kakšnim luštnim komentarjem in vloži v album…

nova
Uredništvo priporoča

Oj!

Pelji ga na zorbing na Bled. Je adrenalinsko dobro in tega ne bo pozabil. Cena je okoli 4.700 SIT za enega.

LP

Živjo!Jaz sem mojemu lubiju za najino drugo obletnico poleg romantične večerje dodala še majčkeno darilce: poiskala sem svojo sliko, ko sem bila še dojenček, in jo dala natisniti na majico. Nad sliko sem dodala še napis:to je moja punca!
Bilo je smeha kolikor hočeš, zdaj pa majico pridno nosi za spanje!!
lep pozdrav

Midva imava tudi zdaj v kratkem obletnico, pa sem tudi sama razmišljala o nečem podobnem vendar ne vem kam naj dam natisniti.
Kam si dala pa ti?

kam pa neseš slikico, da ti jo natisnejo na majico? Včasih so to delalai z nekimi fotokopirnimi stroji. kako je sedaj?

nujno napiši, kje to delajo in koliko stane. thanks!

Vzameš eno preprosto fotografijo, na računalniku oblikuješ napis (računaj da bo to potem 2X;3x povečano) in neseš v fotokopirnico (vendar moraj imeti za to poseben stroj). Kupi tudi bombažno majčko. Jaz sem iz Lj, zato sem vse skupaj nesla v fotokopirnico pri ANTIKVARJATU, ZA ZLATO RIBICO (to je bilo sicer lansko leto, tako da ne vem če še delajo). Traja pa kar nekaj časa da zalaufajo stroj tako da bi bilo fino če se malo prej vse dogovorite.
Tiskanje je stalo okoli 1200 – 1800 sit (če se prav spominjam) + majčka in imaš super darilce za mallo denarja.
Edina slabost tega tiskanja pa je, da seveda po določenem času majica nekoliko zbledi!!

Imejte čim lepši dan še naprej!!
LP

Vzameš eno preprosto fotografijo, na računalniku oblikuješ napis (računaj da bo to potem 2X;3x povečano) in neseš v fotokopirnico (vendar moraj imeti za to poseben stroj). Kupi tudi bombažno majčko. Jaz sem iz Lj, zato sem vse skupaj nesla v fotokopirnico pri ANTIKVARJATU, ZA ZLATO RIBICO (to je bilo sicer lansko leto, tako da ne vem če še delajo). Traja pa kar nekaj časa da zalaufajo stroj tako da bi bilo fino če se malo prej vse dogovorite.
Tiskanje je stalo okoli 1200 – 1800 sit (če se prav spominjam) + majčka in imaš super darilce za mallo denarja.
Edina slabost tega tiskanja pa je, da seveda po določenem času majica nekoliko zbledi!!

Imejte čim lepši dan še naprej!!
LP

Vzameš eno preprosto fotografijo, na računalniku oblikuješ napis (računaj da bo to potem 2X;3x povečano) in neseš v fotokopirnico (vendar moraj imeti za to poseben stroj). Kupi tudi bombažno majčko. Jaz sem iz Lj, zato sem vse skupaj nesla v fotokopirnico pri ANTIKVARJATU, ZA ZLATO RIBICO (to je bilo sicer lansko leto, tako da ne vem če še delajo). Traja pa kar nekaj časa da zalaufajo stroj tako da bi bilo fino če se malo prej vse dogovorite.
Tiskanje je stalo okoli 1200 – 1800 sit (če se prav spominjam) + majčka in imaš super darilce za mallo denarja.
Edina slabost tega tiskanja pa je, da seveda po določenem času majica nekoliko zbledi!!

Imejte čim lepši dan še naprej!!
LP

hvala za info.

Rona, kaj pa je to “zorbing”?

klarisa

se jaz vmešam..
zorbinh je taka velika okrogla žoga v katero se potem ti spraviš noter (ne vem točno a se privežeš a se samo držiš-verjetno privežeš). je veeelika in potem to žogo zakotalijo po bregu navzdol (s tabo vred).
Tako. to je čisto po domače povedano:))
uradne razlage pa ne znam točno:))

hvala.

New Report

Close