Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! iRobot Roomba 780 – Vprašanja in pomoč

iRobot Roomba 780 – Vprašanja in pomoč

Pozdravljeni, kupil sem si tega irobota serije 780. Zdaj me pa zanima sledeče, kaako ta robot sesa in pa če je bolj smiselno delati z temi lighthouse (navideznimi svetilniki). Sprašujem ker sme mal v dilemi prejšnjič ko sem ga prvič sprobau sem delu brez teh svetilnikov la pa samo z enim (odvisno) ker sem probavu…. IN mi je sesu stanovanje 2-3 ure in vse konču. Danes pa sem ga sprobu z svetilniki in mi je crknla baterija al svetilnike sme meu tak mal rzametne pa sem ga rpestavlu se. Najboljše bi mogoče bilo da postavim svetilnik za vsak prostor ki ma vrata posebej ali kako? Mamo stanovanje eni 90m2 veliko in so samo 4 ali 5 prostorov je in to je to. Kupim svetilnike in za vsak prostor dam enga stole dam na mize, torbe in čevlje pospravimo v omarico in je to res do bo on boljše sesal in bo hitrejši? Ne da bi on z tem svetilnikom se v nekem prostou nahajo 2h in nebi zmogu vsega…Torej če dam te svetilnike zua sak prostor ga upalim in ga psim in ga nič ne premikam bo on vse zrihtu učinkovitejše in bo tut hitrejši in bo vse spuco prostore v 2-3 urah približno za teh 80-90 m2? Ali kako je stem? Bo to delovalo da nebo crknu prej?

New Report

Close