Najdi forum

Kakanje cepe

Pozdravljeni!

Z mozem sva leto dni zivela v drzavi, kjer so wc skolje vecinoma vse po sistemu cepe – pri nas se temu domace rece cuckalica. Taksno stranisce sva imela v stanovanju, v pisarnah, restavracijah, skratka v celem letu se nisem niti enkrat usedla na skoljko, kot jo poznamo pri nas v evropi, ampak sem vsakic lulala in kakala cepe. Pocutje naju obeh se je zelo izboljsalo, jaz sem imela dolga leta tezave s iztrebljanjem, zelo redko sem imela obcutek popolnoma praznega crevesja, velikokrat sem zaradi napenjanja pri iztrebljanju krvavela, v zadnjem letu pa se nobena od tezav “sedecih skoljk” ni pojavila niti enkrat. Sedaj, ko moram spet kakati sede, se mi tezave obcasno pojavijo, tudi mozu je zelo ustrezalo cepece kakanje, zato razmisljava, da bi si taksno skoljko omislila tudi doma.

Zanima me, ali si je kdo namestil “cuckalico” v stanovanje? Kaksni so bili stroski oz kaksen je poseg v ze izdelano kopalnico? Prav tako me zanima, kje ste dobili taksno skoljko, saj taksnih verjetno ne proizvajajo vec tako masovno, kot obicajne skoljke.

Prav tako me zanima, ali bi bila namestitev taksne skoljke sploh smiselna, glede na to, da vedno ne bom mogla kakati cepe (sluzba, obiski, pocitnice). Vsekakor bi bila zelo vesela vasih mnenj in predlogov, nekulturna in neumestne komentarje pa prosim zadrzite zase.

New Report

Close