Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! JAVNO OPRAVIČILO!!!!

JAVNO OPRAVIČILO!!!!

Par mesecev nazaj rabila sem prevoz na relaciji Celje- Ljubljana. Na prevozi.org našla sem enega starejšega gospoda, ki je potoval v tej smeri in sem ga poklicala. Bilo mi je zelo pomembno in sem ga prosila, da me počaka kako minuto, če bom pozna, ker bom sigurno šla. Seveda je privolil. Meni se je pa zgodilo, da sem imela nujne opravke in mu nisem pravočasno javila, da me NE BO, kljub temu, da mi je RES bilo zelo pomembno da grem.

Ker sem potem iskala njegovo številko, ampak je nisem uspela najti, sem se odločila, da se poskusim opravičiti na ta način. Ne bi namreč rada, da bi mislil, da sem ga hotela namenoma nategniti, in / ali da sem malomarna, kljub temu , da je res bilo malomarno s moje strani, žal pa v tem trenutku res nisem imela možnost odjaviti. prevoz. Ne bi rada, da bi on in ljudje podobni njemu, sumili v vse nas mlajše,kljub temu, da si eni res tako zaslužijo, ker tudi če smo krivi, včasih je to tudi zato , ker res nimamo vpliva na vse kar se dogaja okrog nas. Upam da me boste razumeli in hvala vsem, ki so si vzeli čas da bi prebrali.
Lp, Ana M.

Hvala Ana. Šele sedaj sem videl to objavo, sprejmem vaše opravičilo.

Zapomnil sem si ta dogodek in vedno me je bolelo vse od takrat. Čakal sem vas 40 minut potem sem odpeljal. Srečno.

New Report

Close