Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! Katere igrače so vašim otrokom najljubše?

Katere igrače so vašim otrokom najljubše?

Mene pa zanima, kje kupujete igrače, starost 2,5 in 5 let, punca. Jih vedno kupite samo za rojstni dan in podobno ali kdaj tudi kar tako? Priznam, da me včasih zanese in kupim tudi, čeprav nisem imela namena.
Ampak nikoli ne vem ali bo obležala v kotu ali bo v redu.

Katere igrače imajo pa vaši otroci najraje? Kako izbirate, peljete otroka s seboj?
Pri nas imamo ogromno podarjenih flišastih igrač, s katerimi se pa nihče nikoli ne igra, se le prašijo. Tudi lego kocke niso popularne, še najraje imajo take, da delajo brez navodil.
Pa kupujem le v trgovini, samo vidim, da je na internetu več izbire, vendar me bega, kaj potem dobiš, predvsem kakovost.

Občasno jih kupim kar spotoma, vendar ne preveč, za rojstni dan jih tako ali tako dobijo od sorodnikov, pri otrocih pa so po navadi igrače aktualne 14 dni, kasneje pa se na njih nabira prah.

Naš malček je bil najbolj do sedaj navdušen nad napihljivim igralom, njegovi vrstniki pa tudi. Cel dan so skakali gor. Naročila sva ga tu Vaš link

New Report

Close