Najdi forum

Odšel je ,odločil se je ,da roko položi nase.Žal ga nismo slišali,poslušali ne vem. Pisal je na ta forum zdaj ga pa ni več. Zakaj,zakaj ni povedal ,tako je težko. Vse bi rešili …..oprostite ker kar pišem in pišem,ampak to so moje celodnevne misli katere sem zdaj še napisala. Poslušajte se med seboj in si pomagajte ,kajti zdaj vidim ,da sem svoj vlak zamudila.

Ne nakladaj in ne provociraj in ne delaj se norca iz povsem resnih tem, delaven1!

Prvo in drugo je napisal en in isti človek, ki “naj bi odšel.” Če potrebuješ pozornost, je ne išči na ta bedni način.

Lep pozdrav.

delaven1
Ne gre več samomor

22.09.14 18:18
Gledat sem šel na to temo,pa v samem bistvu ne vem zakaj,kajti samo še ta misel kaj bom storil mojim dvema sončkoma me ustavlja ,vendar bo samomor očitno zmagal v tej igri.

Naj vam na kratko povem. Pred enim letom se mi je sesul svet,izgubil sem službo čez noč ,ker so me po krivem obtožili za manjko in to kar v enormnem znesku za mene cca. 10.000,00 eur. Nikoli res nikoli čeprav to vem samo jaz nisem odtujil tega denarja.Že od takrat sem brez zaposlitve (delam sicer priložnostno,kjer kdo kaj rabi) vendar meni se je takrat začel svet sesuvat. V teh dneh pa pika na i dobim vabilo od sodišča za zaslišanje kot usumljenec…. Groza ,groza groza. Meni se je svet ustavil. Vem po svoje ,da se nebi imel kaj bati,kajti kriv nisem ,samo to je tako močna firma in ima najboljše odvetnike tako ,da sem pogorel na celi črti. Sam na odvetnika niti pomislit ne upam ,ker nam že sedaj ostajajo položnice za nazaj,nimam več kaj prodati ,da bi jih plačal imam kredit ker sva z ženo pred nekaj leti urejala stanovanje. Ne vem ,ne vem zame se je zgodba življenja končala ,hudo mi je zaradi žene in krasnega sina katera imam ,samo mislim ,da jima bo po nekem obdobju vseeno lažje,kajti imeti očeta in moža obtoženega takega dejanja ni najbolj v ponos. Naj vam povem samo to nikoli ne obtožujte osebo katera je naredila samomor,kajti njej bo sigurno lažje. Pa lepo vas prosim to ni pismo ,da bi se komu smilil samo mogoče bo dan ,ko bo nekdo to prebral in me lažje razumel.

Oseba “ne nakladaj”. Nekateri, ki živijo v partnerstvu skupaj, imajo dostope tudi z gesli in si je mogoče sedaj geslo sposodila, da napiše, da tega, kar si ti prilimal, ni slišala takrat, ko je bil še čas. Ker morda takrat niti ni vedela, da je pisal tu gor in je to ugotovila šele sedaj, ko je prepozno. In če je kasneje našla tudi ta zapis in se muči (kot vsak svojec, ko kaj kasneje ugotovi), zakaj je le zamahnil z roko, ker ni pravilno slišal krikov. Če jih nekdo ni nalimal ravno na veliko tablo, da bi zmogli razumeti že od prve, kaj nekdo želi sporočiti. In da mu je tako hudo, ker ne vidi izhoda, da je le še vprašanje časa, kdaj bo storil odločilni korak.
Kakorkoli že, za nazaj nekomu rečt, pa bi ja slišal ali kaj sedaj nakladaš, je brez pomena.

Če je oseba predala sporočilo, ki pravi, da naj ljudje ne bodo preveč gluhi in naj ne zamahnejo z roko ter da naj si vzamejo čas in prisluhnejo, sporočilo sprejmi ali pa ga presliši.
Ker ne pove vsak jasno in glasno, da mu je tako hudo, da bo namero samomora tudi uresničil, ker drugega izhoda ne vidi. Tudi vsak ne razpravlja na forumih, imaš tudi tiste, ki nič ne povedo, ampak samo gredo.

Mogoče je pa oseba s prvotnim postom zakričala, da ne vidi več izhoda, pa sedaj še vedno kriči in se vidi že čez “cesto”, ker si v bistvu ne želi čez cesto, ampak želi živeti, le če bi jo kdo slišal, ji dal vzpodbudo, karkoli, kar bi se lahko še oklenila. V stiski vsak po svoje kriči.

Za tiste, ki so korak storili, je prepozno. Za tiste, ki so v stiski, naj spregovorijo, vedno se najde pomoč, čeprav za prvo silo tudi na forumu. Rešiti stvari res ne moremo ljudje namesto drugih ljudi, lahko jim pa pokažemo pot, damo smernice, ki bodo morda vsaj za malo olajšale poti oz. ovire, ki jim stojijo v navzkrižju.

nova
Uredništvo priporoča

Ne bluzi.

New Report

Close