Najdi forum

REZULTATI OBDUKCIJE?

Pozdravljeni!

Pred kratkim mi je umrl oče. Dolgo sem zbirala pogum, da sem odprla ta forum in prebrala nekaj vaših zgodb, ob katerih sem jokala kot dež, saj so tako žalostne in hkrati tako lepo napisane. Sama se po štirih mesecih še vedno nisem sprijaznila z izgubo in se nikoli nebom. Mislila sem da bo z časom lažje, pa ni. Vsak dan težje je…

Ati je umrl naravne smrti, in ker točen vzrok ni bil znan, so naredili obdukcijo. Po treh mesecih sem klicala na sodno medicino v Ljubljano, kjer so mi povedali kam so poslali rezultate, zraven pa so rekli naj zahtevam kopijo izvidov, ki mi bi jih poslali po pošti, ali pa da naj se zmenim za osebno srečanje, kjer lahko dobim izvide.
Ko pa sem klicala k zdravnici, ki je imela rezultate, mi je kar po telefonu na hitro prebrala zaključek in me hotela kar odslovit… Začudeno sem jo vprašala, če bi lahko poslala kopijo, ta pa mi je odvrnila: ja zakaj boste pa imeli to??? Sem rekla, da sem pač njegova hčerka in zahtevam, da sama vidim izvide. Potem je rekla, da oni tega pač ne delajo, ampak če že res vztrajam, lahko pridem po kopijo čez 14 dni. 14 dni?? Nevem no, meni je to vse skupaj čudno. Čez to zdravnico sem sicer že slišala ogromno pritožb in ji niti malo ne zaupam. Vse je izpadlo kot da bi mi kaj prikrivala.

Zanima me, če ima kdo izkušnje glede tega. Kako je bilo pri vas, ste dobili rezultate? Ste dobili kopijo ali original?
Nevem zakaj so na sodni medicini rekli naj zahtevam kopijo, zdravnica pa pravi, da prvič sliši za to (pa ni nova, mlada zdravnica. je tik pred pokojem).

Zelo zelo bi bila vesela, če mi kdo pomaga in pove svoje izkušnje.

Hvala in lep dan še naprej!

New Report

Close