Najdi forum

Prijazen pozdrav vsem skupaj!

Priznam, dolgo je že tega, kar sem se nazadnje oglasila na tem forumu, skoraj vsako leto pa pogledam okoli tega koledarskega časa. 05.10. je minilo neverjetnih 10 let od izgube prvorojenke. Ni ga dneva in ne noči, ko ne pomislim na njo, ni ga dneva, ne praznika, petka ne svetka, ko na grobku ni prižgana svečka in se cvetje igra z vetrom. To je moja skrb, pa čeprav imam doma sedaj 6 in 8 let stara otroka, grobek redno obiskujemo, ga negujemo, pojemo pesmice za rojstni dan in zmolimo sveti angel.

Pa še vedno pridejo dnevi, kot je današnji, ko močno,močno boli….pridejo prazniki, kot so sedaj pred vrati in takrat spet močno, močno boli….

Najbolj izmed vsega pa boli to, da se po telefonu pogovarjam s svojo mamo in med pogovorom povem, da sem kupila ikebano za 30€, pa mi reče zakaj tako drago, pa spet pretiravam..pa vse drugo, kar bi lahko rekla lepšega v danem trenutku,mi vrže pod nos v telefon….

In z odgovorom Zakaj, jo utišam samo s stavkom, ker si to moja deklica ZASLUŽI….., ker je to vse, kar jih lahko poleg večne ljubezni dam….

Zato vas želim malo potolažiti, malo objeti vse tiste, ki danes jočete in se zvijate v bolečinah, čas bo naredil svoje in vse kar boste pridobile je to, da boste na življenje gledale iz drugega zornega kota in da NIKOLI ne boste nehale ljubiti te lepe male pikice,otročke,angelčke….samo naučile se boste živeti s to bolečino…. Nikoli ni dobro, noben otrok ne nadomesti izgube in želim vam veliko lepih spominov na te male angelčke, pa če tudi ves čas tečejo vroče,vroče solze, naj bodo to poljubi naših otrok….

Želim vam kar se da mirne praznike, želim vam veliko moči, da boste vse to preživele in jaz VERJAMEM v vas, da tudi boste. Čas bo naredil svoje, spomini ostajajo v srcu za vedno…kajti jaz po 10 letih še vedno jočem od 05.10. do 31.12. vsako leto in pa še kak dan vmes, poljubim svojega otroka med angeli in upam na boljši jutri…

Vse to želim tudi vam, veliko moči in še več ljubezni, pa kar se da največ vročih solzic po licih, naj bodo to sladki ljubčki izpod neba….bodite močne….objem….

New Report

Close