Najdi forum

Nagradna igra Adrenalinček

Portal Pogreb ni tabu išče nove ideje za naslednjo nagradno igro, ki jo bomo organizirali jeseni. Zato predlagajte svoje zamisli, saj bo najboljša ideja nagrajena z adrenalinskim dvodnevnim izletom v osrčju Julijskih alp.

Vse ideje pišite med komentarje spodaj.

Adrenalinček podarja darilni bon za dvodnevni izlet. Bon vključuje: 2 × soška postelja v Eko kampu, 2 × rafting, 2 × izposoja kolesa za 5 ur.

Nagradna igra traja do 17.8.2012.

Več o nagradni igri
Pravila nagradne igre

Brezplačen pogreb…čeprav ne vem kako bi folk sprejel. Men se zdi hudo…

takšno nagradno igro so imeli enkrat v Nemčiji in je baje bila kr uspešna 🙂 Celo po radijskih postajah so jo oglaševali

nova
Uredništvo priporoča

Dokaj zahtevna naloga. Verjamem, da imate težave z nagradnimi igrami na to temo, ker se tudi sam ne spomnim nobene pa čeprav rad razmišljam o načinih, ki privabljajo ljudi. Res je, da delam v čisto drugi branži in sicer marketingu in pri nas prodajamo vse kar se spomnimo. In se dobro obnese pri ljudeh.

Brezplačen pogreb definitivno NI ideja za katero bi se jaz odločil. Mislim, da pri Slovencih lahko doseže kontra efekt. Že itak je od Slovencev težje dobit kakšen feedback kot recimo pri Angležih, ki so veliko bolj odprti in pozdravljajo različne nagradne igre. Bolj kot je usekana, bolje jo sprejmejo.

Malo sem brskal po vašem portalu in všeč mi je bila nagradna igra Fotonatečaj. Mogoče se tega še naprej držite in imate letos Fotonatečaj že drugi leto! Ali kaj podobnega.

Zanima me, če mora bit nagradna igra nujno povezana s pogrebom? Nagrada ni slaba….se splača malo razmislit :))))

LP

Sale_52: Nagradna igra ni nujno, da je povezana s pogrebom. Je pa dobro, da sovpada z našim portalom Pogreb ni tabu. In hvala za mnenje. LP

Iščemo koncept nagradne igre. Ne ideje za nagrado….

LP iz Berna

Živijo,

razmišljala sem o konceptu in mislim, da bi bila nagradna igra Poišči geslo ipd. Recimo vi postavite par vprašanj, daste namige. Odgovori so skriti na portalu Pogreb ni tabu na različnih koncih.

Recimo: Kdo je v egipčanski mitologiji bog smrti, balzamiranja in ohranjanja? Potem se da namig, ki bralca vodi do tega članka in naposled do odgovora.

In potem se postavi še par takšnih vprašanj. In končni namig mora biti, da razberejo geslo iz odgovorov.

Mislim, da bi takšna nagradna igra bila dobra, ker je za bralca zanimiva in interaktivna. Hkrati pa moraš malo zraven razmišljati in igrati Holmsa 🙂

Upam, da boste zadovoljni z mojim odgovorom glede na to da nimam hude konkurence (zaenkrat) haha.

lp

Pozdravljeni,

nagradne igre se IMHO morajo držati načela KISS, bolj ko bo zapletena, manj udeležencev se bo udejstvovalo in rezultati za brand bodo slabši. Moja ideja je spodaj.

Vemo, da so vsi SLO pogrebi žalostni,. moreči itd. V naši družini imamo tradicijo da vsaj za zadnjo pot damo komad od pokojnega. Tako na pogrebih padajo Pink Floydi, Doorsi, Janis Joplin, Bregovič, Bajramovič in podobne zadeve. takrat se ljduje nasmejejo, nažalah se sliši rock, sliši se pogovarjanje o dogodkih, ki so se zgodili na ta komad in z nasmehom odkorakamo njegovo zadnjo pot.

Za nagradno igro naj vsak napiše dve ideji, kako bi tradicionalen slovenski pogreb naredili malo manj moreč/otožen a hkrati še vedno v okviru tradicije določenega naroda. Da se nagradna igra širi mora sharati na svojemu FB wallu.

Hvala in lp,
A.

Pozdravljeni,

všeč mi je vaša ideja, da lahko vsak pove mnenje oz. da idejo za vašo nagradno igro.
Moja ideja je sledeča.Glede na to, da ste že lani imeli fotonatečaj, se nebi oddaljevali od te teme.Poiskati doma starejše fotografije, ki prikazujejo kako je včasih potekal pogreb, bi bilo mogoće zanimivo za vas in vse obiskovalce vašega portala, če je v igri še dobra nagrada, se bo potrudil vsak in poiskal stare fotografije.

Veliko uspeha in lep pozdrav.

S tem, da so se vse nagradne igre več ali manj preselile na Fb in da so popularne tiste igre v katerih moraš sodelovati vsak dan. Predlagam igro zbiranja predmetov povezanih z pogrebi (križi, venci, rože,..) tekmovalci si jih lahko izmenjujejo. Več setov predmetov zbereš več možnosti za žreb imaš.

Moj predlog je igrica na spletu lahko tudi samo na Fb – hitri pogreb. V igrici bi bili razstavljeni različni predmeti (župnik, govore, križ, lopata, cvetje, zemlja, krsta) s klikanjem na predmete v pravem vrstnem redu bi tekmovalec opravil pogreb in najhitrejši je dobitnik nagrade.
Druga varianta hitrega pogreba je pa igra spomin z podobami na temo pogreba in zopet najhitrejši čas zmaga.

Zanimivi ideji za nagradno igro smo prejeli tudi po mailu, ki jih je poslala Suzana T.

Predloga za naslednjo nagradno igro:
– iščemo nov slogan za Pogreb ni tabu portal (udeleženci bi tako pošiljali svoje ideje za nov slogan)

ali pa

– iščemo najlepše izreke, citate, misli, ki spadajo na portal Pogreb ni tabu

predlagam novo nagradno igro za potovanje v Bosno na ogled Dubokog potoka(ekskurzija)

LIJEPA NAGRADA, A BESPLATNA,OKO OVE NAGRADNE IGRE TREBALO BI POSTAVIT NEKI KVIZ (PITANJA)IZ NASEG ZIVOTA DA RIJEŠIMO NEKA PITANJA.! KAO npr.

1.KAKO SE SAHRANJUJU:KRŠČANI,PRAVOSLAVCI;MUSLIMANI;JEVREJI I OSTALI NARODI?

2.KAKO SU SE SAHRANJIVALI OD 15 DO 20 VIJEKA?

3.ŠTA NAS OČEKUJE U NAREDNIM GODINAMA,KAKO ČE SE SAHRANJIVATI?

4.KAKI SU OBIČAJI;KAKVE SU MOLITVE U RAZLICITIM RELIGIJAMA?

* I MNOGO JOŠ SLIČNIH PITANJA MOGLO BI SE NADOVEZATI OKO OVE NAGRADNE IGRE I OVE IDEJE…

HVALA !

“SREČA Je”.

Kaj predstavlja “sreča” za nas?

Je to kup denarja na računu?
Je to rojstvo otroka?
Je to jutranja kava z ljubljeno osebo?
Ali je to, preprosto življenje, ki ga živimo in uživamo vsak trenutek v njem.

Predlagam nagradno igro “SREČA JE”, fotografije, ki izražajo srečo .

Suzana

Ker si žirija ni ravno enotna glede zmagovalne ideje, smo na pomoč povabile še enega žiranta. Danes tekom dneva razglasimo zmagovalko/zmagovalca.

Hvala vsem za ideje.

Ah, pa še nekaj. Včeraj smo prejeli na mail še eno idejo, ki jo je poslala Taja P. in sicer Najlepše slovensko pokopališče. Žal, te ideje ne moremo upoštevati, ker bila prejete po izteku roka.

Hvala vseeno.

Pozdravljeni,

najlepša hvala za vse predloge. Po tehtnem razmisleku in daljšemu pogovoru smo izbrali predlog osebe pod psevdonimom FRANGI in sicer “SREČA JE”.

Ker portal “POGREB NI TABU” vzpodbuja inovativne pristop k pogrebu in smrti in ker smo mnenja, da je potrebno na življenje gledati pozitivno in posvečati več energije in truda tistim lepim dogodkom iz naše preteklosti, smo se odločili za predlog nagradne igre “SREČA JE”. Ta nagradna igra najbolje sovpada z našim poslanstvom “razbijanja” stereotipov in predsodkov o smrti in življenju kot nečem minljivem. V življenju štejejo samo lepi trenutki in največji problem je ravno v tem, da ljudje to velikokrat nehote pozabimo. Zato upamo, da bo ta nagradna igra ravno to vzpodbudila v vseh nas.

FRANGI, prosimo Vas, da nam svoje podatke pošljete na mail [email protected] , da Vam lahko nagrado izročimo.

Še enkrat hvala vsem. Vem, da je ta nagradna igra bila drugačna od ostalih. Zahtevala je razmislek in s tem vam je tudi vzela nekaj časa.

Želimo vam lep preostanek poletja. Uživajte in ustvarjajte lepe spomine!

Za “Pogreb ni tabu”,
Jasmina B.

New Report

Close