Najdi forum

Končno mi je uspelo narediti en filmček v spomin Veroniki
Pikica moja, pogrešam te, vaju.
En poljubček v nebo.

http://www.youtube.com/watch?v=EuYmL6CASCY&feature=youtu.be

Tashy mamica dveh princesk: Katja 15. 8. 1999 Veronika 5. 2. 2005 - 15. 2. 2005 (HLHS) dveh mavričnih princev Timotej 12. 6. 2006 Tobija 3. 1. 2014 ter še dveh angelčkov Lucija 22. 12. 2011 (PDP 14. 6. 2012) (HLHS) Niki 15. 11. 2012 (PDP 14. 7. 2013) Most people dream of an angel, I held two in my arms

Jočem. Tako lepa in zadovoljna je bila tvoja punčka!

Solze tecejo ….kako je lepa

nova
Uredništvo priporoča

Srce se mi para……

nimam besed tolažbe,hudo mi je in čutim z vami.angelček mali lepi…

draga tashy,zelo mi je hudo zate in za tvojo družino.občudujem te/vas in čutim z vami. pogledala sem filmček v spomin veroniki.šele potem sem videla,da bi bila veronika stara sedem let.jaz vam želim,da bi vam,po vsem hudem,kar ste prestali,končno sreča potrkala na vrata.
sočustvujem z vami in se opravičujem,ker za enkrat sploh ne najdem pravih besed,vztrajajte in bodite močni

Draga Tashy,

mnogi se spominjamo in se bomo še spominjali Veronike.

Čudovito, solze polzijo po licah….po slikah sodeč se takoj vidi, da je tvoja Veronika v teh 10dneh bila zelo, zelo ljubljena in srečna, da je imela takšne starše…prav podoživlajm svojo zgodbo…

Veronika, verjamem da se tam nekje zgoraj igrata z mojo Ajšo; naj vama bo lepo!

http://www.mojalbum.com/pikicaaa

Moje sožalje. Ne vem, če obstaja kaj hujšega kot izguba otroka.

Če želiš, lahko tudi ustvariš spominsko stran in kasneje tudi spominsko knjigo. Vem, da so še nekateri naredili to za svojega dojenčka.

Tukaj je povezava:
Vspomin

Ne poznam te, a pogledala sem filmček in se zjokala zraven…tako lepa punčka vas sedaj čuva v nebesih.

Tudi jaz te ne poznam, ampak vsa čast vam, da ste to speljali lahko v takšni meri. Sploh si ne zam predstavljati, kako starši trpijo, če do tega pride. Tashy mene pa samo zaima, če ste vedeli, da se bo to tako končalo, predvsem, pa v tako kratkem času- doma ste namreč bili le en dan? Želim pa Vam vso srečo tega sveta, saj preživet takšo stvar je največja stvar v življenju.

Ja, smo vedeli da ne bomo dolgo skupaj. Rekli so nam lahko par ur, par dni, teden, dva.

Tashy mamica dveh princesk: Katja 15. 8. 1999 Veronika 5. 2. 2005 - 15. 2. 2005 (HLHS) dveh mavričnih princev Timotej 12. 6. 2006 Tobija 3. 1. 2014 ter še dveh angelčkov Lucija 22. 12. 2011 (PDP 14. 6. 2012) (HLHS) Niki 15. 11. 2012 (PDP 14. 7. 2013) Most people dream of an angel, I held two in my arms

Kako zelo, zelo lep spomin na vašo zvezdico Veroniko. Kako si ti ena pogumna mamica! Ne samo ti, vsa tvoja družina bo za vedno del mojega srca.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

z mislimi pri vas….

Tashy , sem pogledala posnetek…..brez besed. Tako lepa je bila. Tudi sama sem rodila punčko z prirojeno srčno napako. Naša zgodba se ni tako tragično končala, smo pa pa dali v enem letu veliko skozi. S tabo v mislih.

lp

Kako čudovita deklica! Samo 10 dni je bila med vami, a vidi se da je srečna odšla med angelčke, bila je ljubljena! Že dolgo nisem tako jokala, kot ko sem gledala posnetek. Občudujem vaš pogum in voljo do življenja, Veronika se je morala roditi prav vam, da je doživela svojih najsrečnejših deset dni. V mislih sem z vami.

strinjam. Koliko poguma in mirnosti je v vaših obrazih;
če človek ne bi videl tistega žalostega konca, bi mislim,
da ste najsrečnejša družinica….Pa tako žalosten konec…
pa tako lepo prikazano… O, koliko trpljenja !!!

Iskreno sožalje. Še posebej mamici, ki ji želim, da naj bo pogumna. S svojo
deklico pa bo itak za vedno povezana v mislih in srcu.

Ena najbolj žalostnih stvari, kar sem jih videla… Ja, vidi se, da ste zelo povezana družina in ti želim, da se vam enkrat nasmehne sreča… Angeljšek je bila na zemlji in je zdaj tudi v nebesih.

Imela sem tri spontane splave in enega v katerega so me prisilili zaradi psihoze bila sta dvojčka videla sem ju predsplavom brcati in sesati palec vsak v svoji vrečki,bila sta zdrava in jaz sem ju neznasko želela,takrat sem za nekaj časa kar obnemela in se vrgla v delo.čez leto sem zopet zanosil in je šlo samo naprej,iz žalosti sva poskusila še isti mesec in nisem dobila menstruacije v prvo noseča in rodila fantka v 32 tednu ,ki ima zdaj,ko napreduje hitreje od donošenčkov,že dva zobka rižka in od svojih 1920g,zdaj pri 7,5meseca 6,5kg. iskreno sožalje ,sigurno so naši angelčki zgoraj na varnem srečnem koncu.Včasih se mi zdi,kot da meni ki nisem rodila otroka in ga potem izgubila nimam pravice žalovati a jaz sem jih takoj vseh pet sprejela za svoje otročke in jih nažalost prehitro izgubila.srečno

New Report

Close