Najdi forum

Vedno odidejo prvi in prezgodaj samo najboljši ljudje.

in jaz se sprašujem.Izgubil sem vse najdražje:brata,očeta,mamo.Ostala,dva brata(zakomplicirana)in partnerica(nepartnerska v postelji)in vredu otroci.Lani imel težko prometno,vsi v bolnici rekli čudež,da preživel.Jaz pa se sprašujem ali se mi sploh še da?živeti?
meni se zdi,da niti ne, a,če so vsi rekli čudež,potem že more tako biti.Vsem želim,da se vam zgodijo-samo dobre stvari-čudeži!

zakomplicirana-neresna,labilna,neodgovorna
nepartnerska -neizkazovanje,nedojemanje nežnosti

Ja, tudi jaz tako mislim. Je odšla moja stara mama, ki je bila zame nekaj zlatega. In odšel je moj mož, ki me je ljubil, mi stal ob strani, … Sedaj se ” spopadam ” z moževo sitno žlahto . Pa pravijo, da je to tudi življenje…….

nova
Uredništvo priporoča

Ja, tudi jaz se tako sprašujem. Zakaj je moral oditi moj dragi, ljubljeni mož.?…….. takoj po upokojitvi, zapustil dom, kjer je ogromno njegovih stvari, njegovega dela…..,veliko pomagal drugim, nikomur storil nič žalega ………. in jaz tako zelo trpim ………..- Vem pa za kar nekaj primerov pijančkov, ko je človek “le za pokoro”, po vsem kar jim povzroča, želijo da bi odšel, pa se nič ne zgodi………….
Ja, draga gospa mrkn, to ni življenje – dovolj in preveč hudo je že zaradi izgube ljubljenega moža, potem ti pa še žlahta pamet soli, namesto da bi pomagali ……………

..žlahta je strgana plahta.

lp,

New Report

Close