Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Žalovanje in slovo Ko ostaneš brez otroka in partnerice

Ko ostaneš brez otroka in partnerice

Saj spolh ne vem kako začeti ko pišem to me oblivajo solze zakaj? Včeraj pridem domov iz izpita nakar ma pričaka prijetno presenečenje doma vse omare prazne brez pisma ali kakšne druge razlage nakar ugotovim,da sem na žalost ostal sam kaj zdaj kako naprej kaj sem jima storil, da se je to zgodilo meni človek pomisli na vse najhuše stvari ki bi si jih tisti moment naredil a vprašam se zakaj in mislim,da s trdo volo mi bo uspelo sam kar je najhuje ostal sem brez ljubljenih oseb ……Mogoče nisem edini lep pozdrav Sandi

…zakaj?

Gotovo je vzrok….in mislim, da si moral čutiti, da ni vse ok?
Nenavadno se mi zdi, da bi to človek ne čutil.
Pred tabo je sedaj odločitev. Kaj boš storil? Ni še vse izgubljeno, če nisi že preveč zamočil. To veš ti.

Lep pozdrav.

p.s. upam, da se bo vse lepo končalo.

Pozdravljena Gitti morda sem jima nudil preveč kako bi le čutil v petek smo bili v gledališču in smo se prov lepo imeli, da bi jima kaj slabega hotel ne vedno sem jima nudil ljubezen toplino in še marsikaj do ponedeljka ko sem ugotvil da sta me zapustili.Sploh ne vem kaj bo z menoj jem že od ponedeljka ne več, ker nimam apetita najraje bi si vzel življenje, da bo partnerica vesela pa bo!Otroku bo pa že povedala zakaj sem to storil saj ga mi je tudi vzela najhuje je pa to, da mi ni pustila nobenega pisma zakaj me je zapustila kaj sem ji storil itd.Podomače povedano čist sem na tleh. Lep pozdrav

Pa ja ne more kar oditi brez pojasnila. To pa je zelo grdo od nje, verjetno nekaj je cesar nisi povedal. Nekaj je moglo bit hudo narobe, druga;e pa imas do svojega otroka pravice tako da ti ne bo mogla prepovedat da ga videvas. Kaksna druga te bo bolj vesela, ce pravis da si bil dober do nje. Tako bi jaz odsla samo npr ce bi te videla z drugo v postelji npr. ali kaj podobnega. Vse se bo uredilo, vsaka stvar je za nekaj dobra.

ni vredno, da najprej misliš o sebi slabo…Počakaj malo…
Verjetno te bo kmalu začela nadlegovati za denar, da moraš
vzdrževati otroka….mogoče ima ona drugega..,
pa ti nisi vedel….
bodi močan

prebroditi moraš te najhujše trenutke, prve tedne in mesece,vrži se v šport, hodi na sprehode, teči,..da se silna čustva in misli umirijo, potem se bosta lažje pogovorila vidva med seboj in kako naprej. seveda boš otroka še lahko videval, to bosta uredila na CSD. v kounikaciji sta imela verjetno čisto blokado, nje so se stvari nabirale, pa ni povedala ali pa ni znala povedati, dvigni telefon, jo pokliči, ampak šele ko se čustva malo umirijo. ponudi ji obisk partnerske posvetovalnice, če sta za skupaj, bosta skupaj ostala, če pa nista, se bosta razšla kot dva zrela in odgovorna starša, kar vedno sta in bosta svojim otrokom. črne misli pa odženi, saj ima tvoj otrok pravico do očeta, si mu dolžan, da poskrbiš za sebe, za svoje mentalno zdravje, za svojo telesno kondicijo. otrok te potrebuje, kakršenkoli oče že si. drži se in ne obupaj, pa srečno!!

New Report

Close