Najdi forum

oče mi je umrl .. videvala sem ga

dwa meseca nazaj mi je umru oče .. newem če mi boste werjeli wendar sem ga widewala .. ko sem šla na grob sem pogledala w wazo in widela sem ga kako stoji in moli oblečen w črne hlače in belo srajco s črno krawato .. ponoči je nekdo potrkal na okno in jaz mislm d je biu on .. njegowa kapa je stala w kotu na škatli ki je bila zelo ozka kar naenkrat je padla w to škatlo .. wendar nemogoče da bi sama od sebe ker je bila škatla preozka .. ko sem nekega wečera stala na pokopališču sm zaslišala čudne zwoke kot da bi pokrowčki od sweč poskakowali .. sedaj ko očeta ne widewam weč pa se mi stalno prikazuje neko dekle z dowgimi črnimi lasi .. newem al se mi je že zmešal al ne samo jaz werjamem v to .. mogoče je že kdo dožiwel podobno situacijo .. prawijo namreč da se ti lahko prikazuje duh doklr ne gre w nebesa doklr duša ne najde miru ..poznam dwa primera ko je prijatelju umrl oče in so wse družinske slike popadale na enx dol iz stene in ko je prijateljici umrl oče.. tam kjer je on hodil w službo so se kar naenx odprla wrata in zaprla ..

Danes mi je umrl oče. V gozdu sva mu z bratom pomagala vlačiti hloge, ko se je nekem trenutku nanj podrla korenina od drevesa. Z bratom sva ga poskušala spraviti izpod korenine, ko je moj brat stekel do traktorja da bi z vitlom dvignila korenino. Medtem sem mu jaz preveril utrip, ki ga nisem čutil. medtem je brat poklical domov in rešilca, ko sem ga jaz izkopaval z golimi rokami. Potem sta prišla še dva starejša brata s katerima smo ga uspešno spravili izpod korenine. v tistem trenutuku so prišli znanci in med njimi je bila sestrična, s katero so ga oživljali. Zdrobilo mu je glavo in prsni koš.Oživljali so ga do prihoda gasilcev( z defribilatorjem) in kasneje so prišli tudi reševalci. Žal mu ni bilo pomoči.

Meni se je dogajalo samo zvečer, sem videla senco od mame . to je trajalo 6 mes, sem prosila za pmoč ,ker tudi mrtvi morajo najti svoj mir,Sicer jo od takrat ne videvam več in tudi na grob ne hodim vsak dan.Malo se mora vse skupaj umirit. drži se ja in nisi nora.Nekateri ljudje tega ne povedo ,ker jih je sram .
To se dogaja.

New Report

Close