Najdi forum

Kako napisati žalni govor?

Pozdravljeni!

Ko me je mama umlega prijatelja poklicala in prosila, če lahko pripravim žalni govor, sem brez zadržkov privolila. Verjela sem, da ji bom v veliko pomoč. Nisem pa vedela, kako težko bo.

Že z uvodom sem imela cel problem. V celem dnevu sem uspela sestaviti le 10 stavkov 🙁 Do pogreba pa je bio le 3 dni. Kaj storiti? Kako napisati žalni govor?

To vprašanje sem vpisala v google in med razultati našla članek, ki mi je bil v veliko pomoč. Zato bi ga želela deliti z vami v upanju, da bo tudi vam pomagal pri pisanju žalnega govora.

Kako napisati pogrebni govor?[/url]

Našla sem še nekaj drugih člankov za katere verjamem, da vam bodo prišli prav.

Kako izbrati primerno pesem za pogreb[/url]
Pomoč pri žalovanju
Kaj storiti v primeru smrti družinskega člana

Pogrebni govor so nam sestavili v ekipi govorko, so zelo prijazni. Če komu prav pride prilagam še povezavo.

http://govorko-akcijske-cene-pisanja.blogspot.com/

V ekipi govorko imajo res profesionalen odnos, sem tudi sam že slišal več pohval o njih, pa še zelo hitro ti sestavijo besedilo.

Opazila sem da so na tej spletni strani odprli tudi svetovalnico. A ker mi je bilo nerodno postaviti vprašanje javno, sem le to postavila zasebno po mailu. Svetovali so mi kako napisati govor in mi tudi ponudili v mojem okolju nekaj govornikov, na katere se lahko obrnem, v primeru, če govora ne bi znala sestaviti sama.

Povedali so mi pa tudi, da se lahko v skrajnem primeru obrnem na to svetovalko v tej svetovalnici, da pomaga napisati govor, me usmeri, popravi itd. In to BREZPLAČNO!

Zahvaljujem se vsem, ki so mi v najtežjih trenutkih stali ob strani.

Vsi, ki imate podobne probleme in potrebujete pomoč, priporočam svetovalnico:
Svetovalnica – pogreb ni tabu[/url]

tudi sama nism vedela kje in kako začeti bila sem sama z svojimi mislimi… presedela sem ure in ure, a napredka ni bilo.Malo sem pogledala po spletu in sem našla nekaj koristnih povezav.[/url] mogoče komu prav pride

pogrebni govor za starejšo sosedo

New Report

Close