Najdi forum

Pozdravljene

Kot prvo lep pozdrav vsem obiskovalkam tega foruma, nekaj casa nisem uspela slediti vasim temam, ker smo imeli doma izredno stanje (pozar),
tako da nisem imela ne volje ne casa pa se svojega racunalnika ne…..

Bili so dnevi, ki so bili gotovo zelo boleci za tiste, ki ste izgubile svoje najdrazje, predvsem tiste, ki ste jih izgubile pred kratkim in je bil to za vas prvi Dan mrtvih po njihovi smrti. Zame Dan mrtvih ne pomeni nic, jaz se svojim spominjam vse leto in mi je ta cirkus ob Dnevu mrtvih
boj formalnost.

Imam pa prakticno vprasanje in mislim, da mi boste ravno tukaj znale najbolj svetovati : zanima me, kje ste kupili spomenik – zanima me samo Gorenjska, ostalo ne pride v postev in koliko spomenik sploh stane
(npr. plosca na tleh cca 90×70 in plosca z napisom cca 50×70) – pojma nimam.
Vem, da je cena zelo odvisna od vrste materiala, oblike, dodatkov, ampak vsaj informativno prosim.

nam so ga naredili v http://www.kamnosestvo-ster.com/ster.htm

z izdelavo in ceno smo bili zelo zadovoljni. Smo pa imeli večjega kot je tvoj in ti ne morem povedati cene.

Pozdravljena!

Sem sicer s Štajerske in imam spomenik širine 160 cm in dolžine 200 cm. Na njem je vaza, lanterna za majhno svečo, cena cca. 2700 eur.
Lp

POZDRAVLJENA,ČE MISLIŠ ZA ŽARNO,TAK KI JE SAMO NA TLEH,MISLIM DA PRIDE OKROG 1000-1200E.BAKRENE ČRKE SO OKROG 6 E.LP

Hvala za odgovore, nekaj sem se zdaj ze zanimala, cakam ponudbo

POZDRAVLJENA,ČEBOŠ DOBILA KAKO PONUDBO SPOROČI ,TUDI JAZ IŠČEM KAMNOSEKA ZA SPOMENIK,

POZDRAVLJENA,ČEBOŠ DOBILA KAKO PONUDBO SPOROČI ,TUDI JAZ IŠČEM KAMNOSEKA ZA SPOMENIK,

Jeric Kranj, od tega ponudbo ze imam. Videla sem, da delajo lepe oblike, imajo veliko vrst marmorja, crk in dodatkov.
Cena? Visja, kot sem jo pricakovala.
Ce te zanimajo kaksne podrobnosti, pa kar vprasaj.

Lepa izdelava, poglejte in preklikajte link, slike se prikazujejo.
Ima kataloge na vpogled, vzemite si čas in poglejte.
Kamnosek je na Jezezu pri Podpeči.
Zelo zadovoljna z izdelkom.

http://www.kamnosek.si

Hvala, bom prosila za ponudbo še tam.

Tudi jaz vem za enega kamnoseka, ki mi je izdelal spomenik. Je kar ugoden in ima kvalitetno izdelavo. če te zanima mi povej.

New Report

Close