Najdi forum

Starsi ne prisluhnejo

Zdravo. Pac jaz mam problem. Stara sem 15 in ze dobro leto pa pol sem zelo zalostna in brez volje pa energije. Pocutim se ko da je vsem vseeno za mene. Nardila sem ze nekaj testov za depresijo na internetu in kako leto nazaj mi je kazalo da sem na zacetku depresije, ko sem pa zadnic nardila test pa je bil rezultat da jo ze mam baje. Ampak problem je da sem jaz svoji mami ze kako leto nazaj omenla da sem ful zalostna pa da mi kaze da sem na zacetku depresije, pa je rekla da so to samo hormoni. Pa sem pustla pa ji nisem vec tega omenjala. Zdaj zadne case pa je postalo vse hujse in me je par dni zapored sprasevala zakaj zgledam tak zalostno pa kaj se je zgodilo. In pol me je zadnic spet vprasala pa sem ji rekla da sem ze leto pa pol zalostna in da sem ji ze povedala. In od takrat mi govori kak delam zrtev iz sebe pa da naj neham bit zalostna (ko da je to tak lahko). Pa zadnic se je prav norca zacela delat iz mene pa je govorla kak sem leto pa pol zalostna pa kak sem najbol boga pa take. In to me tak se zraven prizadene. Ko mi govori vedno kak mi hoce pomagat pol pa ji povem svojo tezavo pa se norcuje pa noce priznat da jo mam. Prosla sem jo ze nekaj casa nazaj ce se lahko s kakim psihologom pogovorim pa mi je rekla naj neham bluzit. In zdaj res ne vem kaj naj nardim ker se slabsa. Vsak dan sem bolj zalostna in brez energije. Razmisljala sem ze da bi se pogovorila s solsko pedagoginjo ampak me je strah da bo mama zvedla, ker ce zve se bo zbunla na mene da delam dramo. S prijatli se pa o tem ne morem pogovorit. Prosim pomagajte mi! Kaj naj nardim?! Ne morem vec tak, da se se lastna mama dela norca iz moje zalosti.

New Report

Close