Najdi forum

Zima se vztrajno približuje! Potrebno se bo podvizat, če ne želimo, da nas zalije maščoba. Rada bi se začela z nečim ukvarjati (gibanje), pa enostavno nimam nikakršne volje! Sem že mamica in pred porodom mi gibanje ni bilo tuje (velikokrat sva s fantom šla na kakšen sprehod, kolo, rolanje) – sedaj pa (leto kasneje) enostavno nimam volje do gibanja. Pa mislim, da otrok ni vzrok, saj mi ne vzame tako veliko časa (imam to srečo, da mi moj možek zelo zelo pomaga). Ko si rečem popoldne “zvečer pa grem sigurno na kakšen sprehod ali tekat, do večera to ni več aktualno in se raje zleknem v kavč in počivam. Sem brez prave energije in volje za karkoli!
Ali je morda res tako velik vzrok otrok? Moram še enkrat poudariti, da po moje ne, saj bi si zvečer brez kakršnihkoli težav lahko vzela pol urce časa zase in se malce razgibala.
Sem že obupana – ali obstajajo kakšne vitaminske tabletke, ki bi mi pomagale pri “dovodu” energije?
Hvala že vnaprej!

*IZBRISANO*

Najprej odgovorite na nekaj vprašanj :

1. Se počutite zdravi ? DA………………………………………………..Pogosto NE

2. Imate dober tek ? DA(brez nihanj v tel. teži)…Pogosta nihanja v teži

3. Težave s spanjem ? Brez težav……………………………Precejšnje težave

4. Pogoste spolne odnose ? Nobenih težav………………….Brez prave želje

5. Odnos do dela ? Delam z veseljem…………………..Se moram prisiliti

6. Kadar ste žalostni? Hitro mine…………………………………….Traja dolgo

7. Odnos do življenja? Je zelo lepo…………………………………..Je trpljenje

8. Kakšni ste? Družabna, odprta………………Nedružabna, zaprta

Sproščena, brez strahov……Nesproščena, plašna

Zaupam vase……………………………..Dvomim vase

Se cenim………………Z nizkim samospoštovanjem

Z lahkoto izrazim čustva……Težko izrazim čustva

9. Kako ravna z vami vaša okolica? Imajo me radi…………….Me napadajo

10.Vaše fizično in psihično počutje? V obeh pogledih dobro…Oboje slabo

11.Veselje do telesnega gibanja? Z veseljem……………………Z odporom

Na kateri strani lestvice se bolj najdete? Če prevladuje desna stran, obstaja verjetnost, da drsite v depresijo. Takšno stanje je v obdobjih, kot je vaša materinska situacija, zelo pogosto.

Lep pozdrav,
Veronika

nova
Uredništvo priporoča

Pokliči kako svojo kolegico/prijateljico in se skupaj odpravita na kakšno vodeno vadbo…tako ti bo težko najti izgovor, zakaj pa ne bi šla, če je termin tisti dan. Pri meni je delovalo.

Zelo dober nasvet, se strinjam!

New Report

Close