Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Kronična bolečina – fibromialgija Bolečina v levi lopatici

Bolečina v levi lopatici

Spoštovani. Stara sem 35 let. Pred dvema letoma me je meseca avgusta na morju začelo boleti med hrbtenico in levo lopatico. Delala nisem nič posebnega. Bolečina je od hrbtenice in leve lopatice sevala v levo roko, glave nisem mogla skloniti, ker me je ob tem zarezalo po hrbtenici in v lopatico. V hrbtenici sem imela občutek kot da mi hoče med vretencema nekaj počiti pa mi ne more. Po obisku osebnega zdravnika sem opravila rtg vratu, ki je bil bp. Dobila sem Naklofen in vaje za vrat. Po pol leta bolečin sem šla samoplačniško na UZ bolečega predela. Izvid: še vedno sveža delna raztrganina globoke paravertebralne muskulature torakalno v izmeri 30x7x12 mm. Priporočilo fizioterapija, odsvetovali pa so mi masažo. Šla sem samoplačniško na laser. Po terapiji je bilo nekaj mesecev boljše, nakar sem dvignila malo težjo škatlo in bolečine so se ponovile. Ponovno sem šla k osebnemu zdravniku, ki me je poslal na rtg torakalne hrbtenice. Izvid: imam nekaj izrstkov a to naj ne bi vplivalo na moje težave. Ponovno sem šla na laser in ponovno je bilo nekaj časa boljše. Delala sem tudi vaje tako za vrat kot tudi za hrbtenico. Meseca aprila letos sem levo roko stegnila do zgornje kuhinjske omarice in ponovno me je začelo boleti. Bolečina je huda, ostra in vsakodnevna. Boli med hrbtenico in levo lopatico, bolečina seva po živcu v levo roko in v komolec. Bolečina kakšen dan seva tudi čez rebra (kjer tudi boli če pritisnem), kakšen dan pa v levo pazduho in dojko. Če želim skloniti glavo me zareže v hrbtenici in lopatici. Tokrat je novost ta, da mi mišice v nadlakti “trzajo” prav tako mi trza čez rebra ali v levi dojki. Težave imam tudi s krči v levi nadlakti. V hrbtenici imam ponovno občutek kot da mi želi počiti med vretencema a mi ne more, če pa mi že poči je nekaj minut boljše, nato pa se spet vse vrne na stare tire. Kupila sem si b complex, po katerem mi mišice trzajo malo manj. Ponovno sem šla na laser a stanje se ni izboljšalo. Delam vaje a izboljšanja ni. Jemljem Naklofen. Pred kratkim sem šla k ortopedu, ki je bil mnenja, da težave niso v hrbtenici. Zanima me vaše mnenje, ker sem psihično na tleh. Za odgovor se vam zahvaljujem.

Zdravo,
prebral sem tvoj post, pa me zanima kako si, ker imam prijatelja s podobnimi simptomi in je tudi že zelo obupan
Si se pozdravila?

Lp

New Report

Close