Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Kronična bolečina – fibromialgija ZAKAJ SO AVTOIMUNE BOLEZNI V PORASTU

ZAKAJ SO AVTOIMUNE BOLEZNI V PORASTU

V vseh serijah o avtoimunih boleznih, posebno v tistih o raku, vsi zdravniki omenjajo vpliv sevanja na človeško telo. WiFI, in mikrovalovno sevanje draži živčni sistem, ta vpliva na imunski sistem in ta je oslabljen in potem hitreje zbolimo. Posebno otroci so še bolj občutljivi. Uporaba pametnega telefona in brezžičnih slušalk povzroča vnetje v možganih in če se to stalno ponavlja, začnejo v glavi rasti rakasti tumorji. To je povedal zdravnik iz Singapurja v seriji o raku. Da so po njihovih bolnicah tudi otroci s tumorji v možganih.

Breda

Včeraj sem šla s psičko na sprehod v Tivoli. Zanimivo, koliko ljudi se sprehaja in pogovarja po telefonu. Potem tečejo in zraven poslušajo glasbo. Tečejo celo s telefonom v roki in brezžičnimi slušalkami v ušesih. Pa ravno v naravi, kjer je sevanja vseeno manj kot v stanovanju. Ko smo v naravi, bi se morali dotikati zemlje, debel dreves, vej in listov. Objemati drevesa in bi se tako razelektrili, izničili vpliv sevanja in se prizemljili. Priznam, da sem tudi sama pogosto hodila okrog s slušalkami in poslušala razne seminarje ali čvekala s prijateljico in potem veselo ugotovila, da mi je pasji sprehod tako hitreje minil. Odkar sem pa poslušala, kako si na ta način počasi uničujemo zdravje, pustim telefon doma ali pa ga začasno izklopim. Ali pa uporabim kakšno zaščito, da je sevanje manjše. Ko bi si vsak prebral na Medovernet tisto pismo obupane mame, ki piše o svojem štiriindvajsetletnem sinu, ki ima tumor na možganih, ki je na takem mestu, da se ne da operirati, bi se morda zamislil in se s svojimi otroki pogovoril o uporabi mobilnih telefonov in tablic… Koliko in kako se zaščititi.

Breda

New Report

Close