Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Kronična bolečina – fibromialgija Nisem jaz obsedena s tapkanjem

Nisem jaz obsedena s tapkanjem

Tapkanje je najcenejša, najenostavnejša in najučinkovitejše metoda za samopomoč. Slej ko prej jo bodo uvedli tudi v šolah. Pogosto deluje tam, kjer vse drugo odpove. Prevedenih je veliko knjig. Učinkovita je pri vseh vrstah težav v vseh obdobjih življenja. Narejenih je bilo veliko znanstvenih raziskav. Je kombinacija akupresure in kvantne fizike. Nima stranskih učinkov in pogosto deluje takrat, ko so vse druge metode neučinkovite. Deluje pri vsaj 85% ljudeh. Zato velikokrat priporočam EFT.
Ljudje mislijo, da poznajo EFT, ker vedo, da se tapkaš po točkah. Pa to ni čisto res. Večina ljudi premalo pozna, kaj v resnici EFT je in kaj lahko s pravilno uporabo dosežemo.
Zanimivo je pa to, da so ljudje lahko zelo bolni, pa sami za svoje zdravje ne naredijo nič. Morda spremenijo malo prehrano, to je pa tudi vse. Ko zbolijo, so panični, čakajo na diagnozo in bi si takoj dali odrezati del telesa, ker mislijo, da je to rešitev. Toda to ni rešitev. Vzrok za vse težave je čustvih, pogosto potlačenih, ki se jih ne zavedmo. Če bi pravočasno pogledali vase, predelali svoje travme, negativna čustva in negativne programe, ki nas ne odpirajo, bi lahko tudi kaj preprečili in si polepšali življenje. EFT je nekaj, kar ti res lahko spremeni življenje na bolje. Toda na žalost večina ljudi tega noče. Kot da imajo radi svojo bolečino in je nočejo spustiti.

Breda

Prišlo je do ene napakice in jo popravljam:
Če bi pravočasno pogledali vase, predelali svoje travme, negativna čustva in negativne programe, ki nas ne podpirajo, bi lahko tudi kaj preprečili in si polepšali življenje. S tem sem mislila, da si zavestno nekaj želimo, v svoji podzavesti imamo pa programe, ki nas ovirajo, naša podzavest nam preprečuje, da bi uresničili svoje želje.

Tapkanje je v resnici zelo enostavno. Ljudje imajo težave, ker ne vedo, kaj naj med tapkanjem govorijo.
Na internetu je veliko o tem napisanega in je tudi veliko video posnetkov. Na vse možne težave. Osnovni recept je v EFT priročniku. Avtor metode, Gary Craig je napisal, da bodimo čim bolj natančni. Čim bolj natančno med tapkanjem opišimo svojo težavo.

Breda

New Report

Close