Najdi forum

Je to lahko to?

Spostovani!

Nastela bi vse svoje dosedanje simptome pred in po porodu in bi lepo prosila za mnenje, ce gre v mojem primeru lahko za fibromialgijo. Zaceli pa so se ze leta 2009. Iskrena hvala!

-3 mesece vsakdanji glavoboli (mr ok)
-eno leto pekocega poziralnika 24 ur na dan
-5 let bolecin v medenici
-trganje po kosteh
-bolecina trganja po desni nogi
-obcutek vrocine na kozi (kot bi kdo prislonil likalnik)
-hitro bitje srca
-nespecnost, tezko zaspim
-bolecine v zdravih zobeh, nepojasnjene
-bolecine v sencnih mizicah na obrazu
-bruksizem
-migrene ze od 13. leta
-suha in pekoca usta (trajalo 7 mesecev)
-bolecina v predelu scitnice
-anksioznost
-bolecina v krizu in trtici

PO porodu (rodila septembra 2017):
-obcitek zatekanje prstov
-vrtgoglavice
-ponovni glavoboli 5 mesecev(mr pokaze manjse ishemicne lezije in ‘prehitro staranje’ mozganov)
-nenormalno bolece kosti na zunanjem delu stopala in pete (na obeh nogah, ne smem se jih niti dotakniti)- traja se danes
-nenormalno boleca sklepa prstanca in mezinca na obeh rokah-traja se danes
-jutranja okorelost (zjutraj me izredno bolijo cela stopala in dlani in prsti…moram pod vroco dat, da lahko zamigam)
-vibracije na kozi…obcutek vibracij
-oblivanje kurje polti brez razloga
-ves cas me zebe
-ob stiku s zelo toplo vodo dobim rdece razjede na kozi
-zadnje 14 dni boleca ramena

Vse preiskave so bile vedno OK
Tudi pri revmatologu in endokrinologu v zadnjem letu so v mejah normale.
Vecina zadev se je pojavi in izgine.

Hvala za mnenje!
Natasa

Spoštovani,

Ali je klinični pregled pri revmatologu vključeval tudi reševanje diagnostičnega vprašalnika za fibromialgijo (http://www.skufmslovenija.org/wp-content/uploads/Novi-kriteriji-ACR-popravek.pdf) in oceno bolečin s pritiskom na boleče točke, ki so pri sindromu fibromialgije običajno simetrično razpršene po telesu?
Če ne, priporočam ponoven revmatološki pregled s sumom na sindrom fibromialgije.

Predvidevam, da ste opravili tudi test na boreliozo.

Vključite se v FB skupino (https://www.facebook.com/groups/960627860719112/), kjer boste lahko izmenjali številna mnenja in izkušnje bolnikov.

Srečno in vse dobro!

pozdravljeni, poznam zdravilca (bioenergetika), ki mi je pomagal obrniti otroka v nosečnosti. Zaradi njega sem imela normalni porod namesto carskega. Otrok bi se že moral zdavnaj obrniti ,ampak se ni in so rekli za carsi rez. Nato sem iskala pomoc in naletela na bioenergetika, ki mi je obrnil otroka. V trebuhu me je špiknalo. Naslednji dan sem šla na ultrazvok in res je bil otrok obrnjen vaginalno 😀

New Report

Close