Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Kronična bolečina – fibromialgija Mravljinčenje obraza

Mravljinčenje obraza

Pozdravljeni, leto in pol nazaj ko sem bila noseča sem kar naenkrat dobila mravljince v levo stran obraza in tudi skozi levo oko sem videla pikice(kot bi gledala v sonce). To se mi je ponovilo dvakrat in ginekologinja mi je priporočala jemanje vitaminov B(B complex). Jedla sem jih redno vsak dan eno in stanje ter počutje je bilo odlično. Ko sem rodila sem prenehala z jemanjem in se mi je mravljinčenje po parih mesecih ponovilo, kar mi je bilo groza ker karkoli sem gledala nisem mogla fokusirat, nič prebrat, nikogar gledati v oči,.. vzela sem spet B complex in ginekologinja mi je rekla, da mi verjetno še vedno primanjkuje vitaminov ker dojim. Sedaj ne dojim že pol leta in se je danes spet ponovilo. Ko se mravljinčenje umiri me močno boli glava in čutim nek pritisk. Mislite, da je možno tako pomanjanje vitaminov B? Skrbi me, da bi se pogosto ponavljalo oz. da bi morala vsak dan jemati B complex. Najlepša hvala za pomoč. LP T

New Report

Close