Najdi forum

VI STE PLACEBO

Dr. Wayne Dyer je napisal veliko svetovnih uspešnic. Ko so ga vprašali, zakaj še vedno piše knjige, je rekel: »Če delaš nekaj, kar ni zate, kar ni za denar, je to tvoj višji jaz, ki ti narekuje, da to delaj. Ne pišem za denar, ker imam vsega dovolj, pa kljub temu še vedno pišem. To hoče to moj višji jaz.«
Sem napisala, da ne bom več pisala tukaj, pa to še vedno delam…. morda ima to opraviti z mojim višjim jazom…

Dr. Joe Dispenza

je doktoriral iz kiropraktike na Life University. Njegovo podiplomsko usposabljanje je pokrivalo nevrologijo, nevroznanost, funkcijo možganov in kemijo, celično biologijo, nastanek spomina ter staranje in dolgoživost. Ko ne predava in piše, dr. Joe obiskuje bolnike na svoji kliniki za kiropraktiko blizu Olympia v Washingtonu.

Znanstvenik, kiropraktik, avtor uspešnic, predava po 27 državah, ima online tečaje in teleclasse in spodbuja in uči ljudi enostavnih metod zdravljenja. Dr. Joe je član fakultete na International Quantum University of Integrative Medicine v Honoluluu; Inštitut Omega za holistične študije v Rhinebecku, New York; In Kripalu center za jogo in zdravje v Stockbridge, Massachusetts. Je tudi povabljeni predsednik raziskovalnega odbora na Life University v Atlanti, Georgia.

Raziskoval je, kako lahko ljudje uporabijo najnovejše izsledke s področja nevroznanosti in kvantne fizike, da ne le za zdravljenje bolezni, temveč tudi uživajo bolj izpopolnjeno in srečno življenje. Dr. Joe je prepričan, da ima vsak od nas potencial za veličino in neomejene sposobnosti.

Pogledala sem enega do video posnetkov: https://www.youtube.com/watch?v=XkBAP5eAKFA

Ena izmed njegovih knjig: You are the placebo, (Vi ste placebo, ozdravljenje umom je moguče) http://carolija.online/wp-content/uploads/2016/08/Joe-Dispenza-Placebo-ste-vi.pdf

Poslušala sem eno od meditacij: Guided Meditation You Are The Placebo Binaural Beats Subconscious Reprograming: https://www.youtube.com/watch?v=M72EcQUQxPY
Meni se je zdela meditacija super, čeprav nisem vsega razumela. Čutila sem dolgo časa utripanje timusa, čeprav je govoril o možganih, potem, pa ščemenje v predelu jeter, morda okrog žolčnika in potem po desni nogi navzdol po meridianu žolčnika do prstov na nogah. Nato v črevesju. Prav gotovo so se sprostila neka čustva, jeza, zamera… Priporočam.

Breda

Dr. Joe Dispenza je imel težko prometno nesrečo. Ko se je peljal s kolesom, ko ga je zbil tovornjak. Poškodovanih je imel 6 vretenc. Zbral je mnenja štirih zdravnikov in potem zavrnil operacijo. Ni imel pravega znanja, toda vedel je, da ima telo naravno sposobnost samozdravljenja, ki je močnejša od našega uma. Prvih šest tednov mu je šlo zelo slabo, ker ni znal prisiliti svojega uma, da bi ga ubogal. Potem se je stanje počasi le začelo popravljati. Spoznal je, da, ko smo v krizi, se fokusiamo na to, česar nočemo, namesto na svoj cilj. To pa zviša stres, kortizol in telo se ne zdravi.
Po šestih tednih mučenja, so se stvari obrnile na bolje in, ko ponoči ni mogel spati, se je odločil, da, če bo še kdaj hodil, bo svoje življenje posvetil raziskovanju povezave med umom in telesom. Po 10 tednih se je pozdravil.

Res se je lotil dela. Po celem svetu je organiziral delavnice in ugotovil je, da ima meditacija neverjetne učinke na ljudi. Raziskave so vključevale 5.200 ljudi, ki so se učili meditacije. Ljudje so si pozdravili MS, lupus, raka, diabetes, redke genske motnje, možganske poškodbe, parkinsonovo bolezen, težave s ščitnico, endokrilne težave, itd. Zbral je skupino znanstvenikov, ki so izmerili spremembe, ki so se zgodile pri teh ljudeh.

Najlaže je meditirati par minut zjutraj ali zvečer pred spanjem. Te, njegove meditacije so tako narejene, da pomagajo narediti spremembe na vseh petih čutih in vplivajo na možgane.

Spremeniti moraš svojo osebnost, da se zgodijo spremembe. To pa ni tako enostavno in se večina ljudi zato vrne nazaj na svojo staro pot.

Breda

Ena vesela novica, prihaja prevod knjige Vi ste placebo. Zanimivo, ko o neki knjigi pišem, se čez nekaj mesecev pojavi prevod.
Knjiga je tukaj: dhttp://primus.si/placebo-ste-vi?gclid=Cj0KCQjw2f7bBRDVARIsAAwYBBvbB0wvGofIbyhcvYX83ZfUsMUazOmy2mML5gxEnO89zIc9-p8MDC8aAuQbEALw_wcB

Knjige ( angleške) še nisem odprla, čeprav jo imam doma. Pogledala sem kar nekaj video posnetkov na Youtubu. Knjigo je gotovo dobro prebrati. Že za to, da razumemo, kako človeški um deluje. Bolezen si pridelamo v glavnem sami s svojim umom in jo lahko tudi sami s svojim umom pozdravimo. Pa ne samo to. Epigenetika pozdravi genetiko. Samo treba je delati, tudi 1 leto, če je treba. Tudi to se da. Kaj je 1 let v primerjavi s preostalim življenjem, ki si ga podaljšamo.

Kaj je namen ( dr. Joe Dispenza)

Ljudje so zmedeni, ker ne vedo, kaj “Namen” v resnici je.
Njegova definicija namena: ” Naj vam bo jasno, kaj hočete, to je to!.” Eno je, če hočeš v svojem življenju vse nadzirati. To ni namen!.

“Hočem zdravljenje, hočem novo službo, hočem nov odnos”…V trenutku, ko postaviš željo, pa naj bo kako imeti novo zvezo, kako imeti novo službo, kako uspeti v življenju…,vaš del možganov spredaj je povezan z vsemi deli vaših možganov. Ustvari se nova ideja, nova vizija. Imate jasno sliko v glavi in tej sliki se reče ” Namen”.

Breda

New Report

Close