Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Kronična bolečina – fibromialgija DOKAZ, DA NEGATIVNE ENERGIJE SO

DOKAZ, DA NEGATIVNE ENERGIJE SO

Ne morem si kaj, da ne bi še tegale napisala.

Enkrat sem že omenila, da sem zelo občutljiva za negativne energije drugih in da se zato izogibam večjih skupin ljudi. Ne samo živa bitja, vsaka stvar akumulira energije iz okolja, dobre in slabe. Tudi stanovanje. Če si na določenem mestu v stanovanju slabe volje in se to dogaja dneve, mesece in leta, se te slabe energije tam dobesedno “vgradijo”. In ko pridemo na tisto mesto, se slabo počutimo.

Ko sem doma v stanovanju, se komaj vlečem, ko grem ven, pa se počutim malo bolje. Pa je dolgo trajalo, da se mi je posvetilo. Seveda, ker je moje stanovanje polno slabih energij že od prejšnjih lastnikov, in seveda tudi mojih. Dolgo sem mislila, da je to samo od zemeljskega sevanja, podtalne vode …. Nisem imela pojma, da so v prostoru vgrajene tudi energije bivših lastnikov (vsi so bili bolni, veliko slabe volje, ločitev … ). Pobrala sem njihove slabe energije, pa seveda še svoje slabe dodala … Z leti se je to nabralo v en velik oblak negativnih energij. Vsa moja bolečina se je akumulirala v moji postelji, na kavču in še kje drugje v stanovanju.

Pa sem začela čistiti, najprej sebe in potem stanovanje. Ko sem držala nihalo nad kavčem, se je vrtelo kot zmešano, čisto v vodoravnem položaju. Ker po 15 minutah še ni bilo videti konca, sem si rekla: “Tole si pa moram posneti na telefon, kako nihalo šiba”. In sem res. Ko sem pogledala potem posnetek, sem skočila v zrak in začela loviti sapo, pa srce mi je razbijalo. Na posnetku se vidi, kako slabe energije, kot prozorni balončki letijo z mojega kavča v zrak v vseh smereh. Česar moje oko ni videlo, je zaznal telefon. Tega še na internetu nisem nikoli videla, no, ne, kako letijo iz kavča, videla sem pa tole: https://moje-sanje.com/2016/01/svetlobna-bitja/. Podobni balončki gredo potem tudi iz človeka in potem se počuti malo bolje in predvsem lažje.

Žal ni prostora za video, zato prilagam 2 fotografiji, ki sem ju naredila s pomočjo print screena. Zaradi velike hitrosti je balonček razmazan.

Breda

Pozdravljena, Breda,
ne vem, ali še objavljate na tem forumu, moram pa povedati, da je imela gospa Veronika prav, da ni izbrisala vaših prispevkov. Veliko zanimivega sem našla v njih. Za vaš trud se vam zahvaljujem in vam želim vse dobro.

Prosim in hvala. Enkrat na teden pokukam na forum, če je kaj novega.

Včeraj sem končala energijsko čiščenje stanovanja. Pa ne, da bi polovico stvari stran pometala, ker imam rada svoje stvari in jih potrebujem, temveč sem počistila negativna akumulirana čustva, vpliv zemeljskega stresa in vpliv elektromagnetnega sevanja aparatov in naprav. Že dolgo sem vedela, da so v mojem stanovanju precej slabe energije. No, sedaj sem pa v balončku uravnovešenih energij in zaščitena pred zunanjim vplivom.

Breda

nova
Uredništvo priporoča

Večina se nas ne zaveda, kako negativne energije, ki jih poberemo od drugih, delujejo na nas. Tako smo utrujeni, da se komaj vlečemo okrog, pa ne vemo, zakaj. Potem pa obiščemo zdravnika in ta ugotovi, da smo depresivni in nam predpiše antidepresive. Potem pa samo čiščenje teh energij, ki niso naše in smo jih pobrali od drugih, neverjetno vpliva na naše počutje. Kar naenkrat lahko počnemo stvari, ki jih prej nismo mogli. No, depresija lahko ostaja, ampak počutje se pa gotovo izboljša.

Breda

P.S.
Priporočam, da pogledate tudi na stran 2.

Breda, ste vi mogoče še aktivni?

Pozdravljeni,
ne vem, kaj imate v mislih. Sem upokojena že nekaj let. Kar sem delala v zvezi z energijsko medicino in tapkanjem, je bilo pa tako prostovoljno ali dobrodelno. Imela sem delavnice na DCA, pa jih nimam več. Trenutno pišem samo še na Med.over.net. Tudi prostovoljno.

Breda

Gospa Breda, lepo pozdravljeni.
Stara sem 28 let in lani oktobra mi je umrla mami, ki je imela kronicno obolenje. Ze od nekdaj je v nasi hisi nekaj narobe, zdaj pa kar naenkrat cutim mocne negativne energije… zaceli smo prenavljati, pa me skrbi da ne bo dovolj. Tako sem izgubljena in res potrebujem nasvet nekoga, ki v to verjame. Bi me lahko lepo prosim kontaktirali? Najlepsa hvala.

Pozdravljeni,
Res zanimivo, očitno sem dobila prenos misli. Ravnokar sem napisala prispevek o negativnih energijah in ga hotela prenesti na forum, pa dobim vašo prošnjo.

Za vsako delo na energijah (EFT, The power of eight, Axis mundi, masaža) je treba:
1. Piti vodo prej, da smo bolj energijsko pretočni.
2. Piti več vode potem, da se odplahnejo strupi iz telesa.

V stanovanju in v službi se akumulirajo negativne energije. Če si na svojem delovnem mestu stalno v sresu in nezadovoljen, ali doma za štedilnikom ali za mizo ali kje drugje, kjer se pogosto nahajaš, se tam naberejo negativne energije. Ko greš iz službe domov, se stuširaš, je vikend, so prazniki in greš v naravo, se znebiš slabih energij in se počutiš bolje. Toda tvojega delovnega okolja ni nihče počistil in stanovanja tudi ne. In potem se po praznikih vrneš in slabe energije so še vedno tam in ti se zopet slabo počutiš.

Ko je bil nekdo v stanovanju dalj časa bolan, ali je celo umrl, so slabe energije tam ostale. Počistiti je dobro vse travme iz telesa in seveda tudi prostor slabih energij.

Lahko koga prosimo ali se sami naučimo to delati. Sama sem to čiščenje nekajkrat kar drago plačala in ko sem dala že celo premoženje za razne zdravilce in terapije, sem se odločila, da se bom stvari naučila sama delati. Na internetu se vse izve, podatkov je veliko, litetarature pa tudi.
Lahko pa pustimo stvari take, kot so in se še naprej pritožujemo, kako so sodelavci nemogoči, kako so partnerji nemogoči, kako nam je hudo … itn.

Saj poznate tisti stavek: “Nisi žrtev, si kreator … “.

M. Ogorevec, če ste poslušali njegove posnetke iz Cankarjevega doma: “Spremeni sebe, spremeni svet”, nas vodi skozi postopek Axis mundi. Mislim, da je v prvem ali drugem posnetku inicijacija za Axis mundi, odličen postopek za zdravljenje sebe in za čiščenje prostora.

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=105&t=11256468

Breda

Lahko pa na internetu poiščete :
“Energijsko čiščenje prostora”

Breda

Najlepsa hvala za vas odgovor in usmeritve.

Že od nekdaj imam močan občutek za energije, pri človeku takoj zacutim ali je pozitiven ali pa obdan z negativno energijo in taksnih ljudi se zelim cim bolj izogibati. Nikoli prej pa sicer nisem v naši hiši ali pri nas doma začutila negativne energije… Kot da bi se vsa akumulirala na našo mami (imela je multiplo sklerozo), sedaj po njeni smrti pa je ostala v stanovanju… Najbolj pa me skrbi to, da je z našo hišo narobe nekaj, česar se ne bom mogla znebiti… Mama je torej imela od njenega 40 leta multiplo sklerozo, ki je kronicno obolenje. Tudi moj oce ima nekje od njegovega 40 leta diagnosticirano redko kostno obolenje (Pagetovo bolezen, ki je tudi kronicno obolenje). Pred nekaj leti so bratu diagnosticirali luskavico, za katero sem brala da je tudi kronicno obolenje. Res me skrbi, da so vse bolezni problem “zaklete hise”. Zato sploh ne vem kako se naj vsega skupaj lotim…. Ali naj še sploh naprej bivam v tej hiši ali se raje čim prej odselim… problem je, ker sva si s partnerjem stanovanje v zgornjem nadatropju zacela urejati, saj pricakujeva otroka, jaz pa imam ves čas v glavi samo to, da bolje da grem, če ne bom zbolela še jaz…. Mogoce bi potrrbovala pomoc nekoga, ki je na tem podrocju res dober. Imate mogoce kaksen kontakt? Najlepsa hvala.

New Report

Close