Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Kronična bolečina – fibromialgija Nenehna utrujenost

Nenehna utrujenost

Pozdravljeni,

dva meseca nazaj sem bila bolna (vročina ne višja kot 37,2) in od takrat naprej se moje telo ne povrne v stanje pred boleznijo. Nenehno sem utrujena. Ne glede na količino spanja se nikoli ne zbudim naspana; spat hodim med 22-23.uro, vstanem ob 6.30. Ponavadi se okoli pol štirih, štirih ponoči zbudim in moram na stranišče, potem pa vem da sanjam dokler ne vstanem. Oči imam prav tako večino časa utrujene in bi najraje samo spala, vendar tudi čez dan ko grem ponavadi za kako urco ležat, nikoli ne zaspim – glava je čisto zbujena.

Prav tako pa utrujenost spremlja povečano potenje. Zjutraj preden vstanem (30min prej) mi postane zelo vroče – vendar se ne potim. Čez dan pa že ob najmanjšem naporu se prekomerno potim, predvsem v prsnem delu . Pred leti sem sprejela, da ob športni aktivnosti se potim veliko bolj kot drugi, ampak takrat je vsaj zaradi napora. Sedaj pa grem samo na kratek sprehod in imam majico in modrček čisto premočen ali pa se samo sprehodim čez mesto.

Bila sem pri osebni zdravnici in mi je dala pregledati kri ter ščitnico in pravi, da je vse ok. Zanima me kaj svetujete, da lahko naredim za izboljšanje stanja – predvsem sem obremenjena s potnejem v prsenm delu.

Hvala!

New Report

Close