Najdi forum

Telo kot nihalo

ALI KAKO VEMO, KAJ HOČE NAŠA PODZAVEST

Uporabimo svoje telo, kot nihalo. Titanya, hčerka Donne Eden na tem video posnetku kaže, kako se testiramo na hrano, če je dobra za nas.

https://www.youtube.com/watch?v=v4vwt6k6MuY

To energijsko testiranje, nekateri ga imenujejo tudi testiranje mišic, lahko uporabimo, da ugotovimo, kakšen je naš odnos do naše bolezni. Ali se hočemo, ali se nočemo pozdraviti. Ni zdrave logike, toda naša podzavest lahko razmišlja drugače od naše zavesti.

Stojimo ravno in najprej rečemo neko pozitivno afirmacijo, nekaj, kar je res: »Ime mi je Mojca« Povemo svoje pravo ime. malo počakamo, da vidimo, kam se nagne naše telo, naprej, ali nazaj. in drugič povemo ime nekoga drugega in zopet malo počakamo, da vidimo, kam se nagne maše telo.

Če se vam zdi, da to testiranje pri vas ne deluje, pomislite na nekaj, kar imate zelo radi, in potem nekaj, česar ne marate, sovražite.. in skušajte čim bolj občutiti svoje občutke. Gotovo se bo vaše telo nekam nagnilo.

Potem ponovimo postopek in rečemo: Hočem biti zdrava«, in malo počakamo, da vidimo, kaj nam sporoča naše telo. Drugič rečemo: » Hočem biti bolna«. In zopet malo počakamo. No, pa smo izvedeli, kaj bi rada naša podzavest, ali se hoče, ali se noče pozdraviti.

Naprej je ja, ali pozitivno, nazaj je ne, ali negativno.

Breda

st

Skoraj 6000 ogledov, pa niti enega komentarja. Zanimivo. Ali res nikogar ne zanima, če njegova podzavest hoče ali noče, da se pozdravi, in kako se to podzavestno prepričanje lahko spremeni v “hočem biti zdrava”.
Ali pa morda ne verjamete v podzavestna prepričanja. Ali pa morda že veste, kako se to naredi. Ali pa nočete tega narediti, kdo ve ….

Breda

90% bolečine v telesu ima vzrok v potlačenih čustvih. Lako se testiramo in se vprašamo:
“Ali so bolečine v mojem telesu povezane s potlačenimi čustvi?“ In telo se bo nekam nagnilo.
” Ali je ta bolečina (opišemo mesto bolečine) povezana s potlačenimi čustvi?“ In telo se bo nekam nagnilo.
“Ali je ta bolečina povezana s posebnim dogodkom iz preteklosti?”
” Ali je ta bolečina povezana z določeno osebo iz mojega življenja?”
To lahko vprašamo za vsa boleča mesta.
” Ali je ta bolečina povezana s kakšno hrano?”
Itd.

In potem bi ugotovili, da se nekaj bolečine lahko znebimo, če se znebimo malo svoje čustvene prtljage.

Breda

New Report

Close