Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Kronična bolečina – fibromialgija POZABILA SEM NA ENO MALENKOST

POZABILA SEM NA ENO MALENKOST

Donna Eden pravi, da se z energijsko medicino pozdravijo tudi nevrološke težave. Vse to, o čemer pišem, je energijska medicina, Od Done je pa EDEN ENERGY MEDICINE.
Ja, sem že napisala, da, če verjamete v čudež, obstaja možnost, da ga doživite. Če ne…vsak je svoje mreže pajek… in vsak zdravi sebe sam.. Se hoče, ali se noče pozdraviti. Miselnost, da nas zdravi zdravnik, je zmotna. Telo samo se zdravi, samo možnost mu je treba dati.

Breda

Pa še najpomembnejše. Pitje vode! Voda je prevodnik elektrike. Eden od razlogov, če EFT ne deluje, je tudi dehidriranost. Da elektrika teče po telesu, moramo piti dovolj vode. Pred tapkanjem moramo spiti cca 2 dcl vode in tudi med tapkanjem je dobro piti. Isto velja tudi za energijske vaje. Voda tudi potem spira strupe iz telesa. Tapkanje spodbudi delovanje ledvic.

Neka gospa je rekla”: Sem se dolgo tapkala na glavobol, pa mi ni nič pomagalo.” Pri glavobolu pomaga že, če spijemo kozarec vode…..Če smo dehidrirani, pa ne more biti izboljšanja.

Breda

Moje pisanje se tukaj konča. Če ste bili pripravljeni na spremembo, vem, da vam je pomagalo. Našla sem si nove hobije in ne bom več obiskovala tega foruma. Hvala, ker ste me brali.

Brede

nova
Uredništvo priporoča

Breda ne vem ali boste še obiskali tale forum, ampak je res kar ste napisali, da je zmotno mišljenje, da nas pozdravi zdravnik. Ne, pozdravimo se sami, ko ugotovimo kaj je vzrok – psiha in od tu dalje vse naprej. Lahko pa si pomagamo s smolo industrijake konoplje in to zelo uspešno odpravlja vrsto zdravstvenih težav.

New Report

Close