Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Kronična bolečina – fibromialgija VSESLOVENSKI DAN ZA TAPKANJE

VSESLOVENSKI DAN ZA TAPKANJE

Glede na to, da je EFT zadnje čase precej aktualna tema, bo zanimivo tudi tole.

Vseslovenski dan za tapkanje je že nekaj časa vsako leto spomladi. Sama sem bila v prvi slovenski skupini za EFT diplomo in tudi predavala na prvem tem Vseslovenskem dnevu za EFT leta 2012. Posnetki si po letih sledijo od spodaj navzgor. Moj, o kronični utrujenosti in fibromialgiji, je bolj spodaj.

Ko sem takrat. leta 2012 stopila v stavbo, kjer je bilo to srečanje, mi je postalo slabo. Polovico predavanja sem preležala na kavču spodaj v avli. Svoje udeležbe nisem mogla odpovedati. Ko sem prišla na oder, se mi je vrtelo, moja glava je bila prazna. Verjetno mi je tudi padel sladkor, ker smo bolj malo jedli. Pozabila sem večino tega, kar sem imela namen povedati. Govorila sem, kar mi je padlo na pamet, kot v transu. Dobro, da sem imela Powerpoint….Občinstvo je bilo kljub temu navdušeno, jaz pa zadovoljna. Nekaj let kasneje sem končno dojela, da sem zelo občutljiva na tuje energije in, da mi v večji skupini ljudi postane slabo.

Ena majčkena poprava: Fbromialgija je avtoimuna bolezen, ker je povezana nadledvično žlezo. Takrat tega še nismo vedeli. Ostalo pa po mojem še vedno drži.

Tudi drugi posnetki so zanimivi. :
http://www.eft-slovenija.si/index.php/audio-in-video-posnetki/audio-posnetki

Breda

Še nekaj bi dodala. Na predavanju nisem imela namena se tapkati, ker ljudje v dvorani nimajo fibromialgije ali kronične utrujenosti, Hotela sem samo povedati, kaj to je in kako si lahko bolniki pomagajo. Pa je Pika iz prve vrste šepetala: ” Dajmo tapkat!!! “pa sem potem rekla, kar mi je padlo na pamet…

Pa še ena malenkost. Na predavanju sem rekla, da ne verjamem niti v boga, niti v čudeže. Lahko bi nekdo rekel, da eno govorim, drugo pa pišem. Resnica je ta, da sem majčkeno spremenila svoje mnenje in sicer na osnovi drugačnih izkušenj. Od tistega predavanja je minilo kar nekaj let in v tem času sem prebrala in se naučila veliko novega. Tako, da sedaj popravljam svojo izjavo. Verjamem in vem, da se da marsikaj narediti, za kar nam zdrava pamet, ki izhaja seveda iz izkušenj in znanja, pravi, da se ne da… treba je biti odprt za spremembe, pa se čudeži dogajajo… Pa tudi vesolje, ali bog, ali angeli… ali karkoli, recimo temu višja sila nam je lahko v veliko pomoč, če to znamo izkoristiti. Če nečesa ne vidimo in ne poznamo ni nujno, da tega ni. Kako se že temu reče, četrta dimenzija…

Breda

New Report

Close