Najdi forum

IN ZA ZAKLJUČEK

Vsi ti moji prispevki na Forumu niso nadomestilo za medicinsko zdravljenje. So pa metode včasih bolj učinkovite in si lahko z njihovo pomočjo izboljšamo počutje, si izboljšamo kvaliteto življenja in premagamo marsikatero slabost, prihranimo obisk na urgenci………

Želim, da bi nekdo napisal: ” Uuuuf, deluje! Tole je pa res super!!!”
Ker meni so vse te vaje in metode super, ker delujejo.

Breda

Pozdravljena Breda,
dobronameren namig: deli svoje znanje le tistim, ki te bodo prosili za pomoč. Oni bodo spoštovali in cenili tvoje nasvete in jih uporabljali za zdravljenje oziroma za izboljšanje zdravja. Tako dobra, pozitivna energija kroži in se tudi vrača nazaj k tebi.
V nasprotnem primeru, ko deliš nasvete in svoje znanje osebam, ki si ne želijo pomoči ali je njihov namen (in poslanstvo) le smiljenje samemu sebi, biti žrtev, razdajaš svojo energijo. Ki se nikoli ne povrne nazaj. Tako po daljšem obdobju postaneš iztrošen. Brez energije, začnejo se pojavljati bolezi. In ti, ki si želel pomagati drugim, ne znaš in ne zmoreš pomagati sebi, ker si vso energijo razdajal v prazno….
Vse dobro in srečno.

Hvala za sporočilo. Pesimist bi ga razumel po svoje, optimist pa po svoje… Če bi me hoteli pohvaliti, bi to storili, tako to jaz razumem.

Enkrat pred 10 leti, ko sem bila še v upravnem odboru društva, je predsednica izrazila željo, da bi nekdo pisal na forumu kaj pišejo drugi o FM, npr. Prohealth….pa sem začela pisati. Moje pisanje me zabava. S tem pomagam sebi in drugim, seveda tistim, ki so pripravljeni mojo pomoč sprejeti. Tistim, ki je niso, pa morda toliko, da dobijo neko informacijo, ki jo bodo čez nekaj let le porabili. Rada to delam. Če nekaj delaš s srcem, ti to dvigne energijo in ti je ne vzame. Louise Hay je v svoji knjigi Življenje je tvoje napisala: “Ne moreš plačati nekomu zdravljenja, če on tega noče”. Pa tudi tole :” Narediš največ, kar je v tvoji moči, potem pa odpreš dežnik kritike. da pada po tebi….” Pa v knjigi Telo je tvoje je napisala možne vzroke za določene bolezni.
Včeraj sem se pogovarjala po telefonu s 70 letno gospo. Potožila mi je, da je zadnje čase bolj utrujena. Svetovala sem ji branje mojih prispevkov, na tem forumu: EM in Qiging in WHEE. Čez nekaj časa me je poklicala in rekla. ” Sem na tvoji strani, super si.” Ko sva se zvečer slišali, je povedala, da je upoštevala moj nasvet in se je takoj bolje počutila, energija se je vrnila zlikala je vse perilo… Velikokrat se mi zahvali za moje nasvete in pomoč. Druga gospa je rekla: “Vsak dan, molim, molim tudi zate in se ti zahvaljujem za tvojo pomoč. Tvoji nasveti in prijateljstvo mi zelo pomagajo, brez tebe, ne vem, kaj bi…, kje bi bila…. Nekdo drug mi je enkrat napisal:” Po mojem ste vi največji strokovnjak za fibromialgijo v Sloveniji”. Pred dnevi sem se pogovarjala z gospo, ki sem jo srečala samo enkrat in to na moji delavnici. Po telefonu mi je rekla. ” Sem ti hotela že zadnjič povedati, da, ko se s teboj pogovarjam čutim, kako prihaja od tebe vame zdravilna energija. Med pogovorom prejemam zdravljenje.” No, tega nisem vedela, sem bila pa vesela, da se ljudje v kontaktu z menoj tako počutijo. Nekateri ljudje cenijo moje znanje in pomoč in upoštevajo moje nasvete, drugi pa ne. Pred enim letom sem predlagala gospe Veroniki, da izbriše vse moje prispevke na tem forumu, pa mi je nasprotovala. Je rekla, da ljudje radi berejo to, kar pišem, da bi bila škod izbrisati.

Vsekakor se ne počutim kot žrtev in se ne smilim sama sebi zato, ker ni nobenega komentarja. Ljudje smo taki, da radi kritiziramo, ker nas to boli (bolečinsko jedro) , ko smo zadovoljni smo pa tiho in ne pohvalimo. Na težavo pozabimo, kot da je nikoli ni bilo. Osebno srečujem ljudi, ki so bili na mojih delavnicah in, ki berejo forum, pa me vsi pohvalijo. Rečejo”: EFT je povsod, Energijske medicine pa ni nikjer. Kdaj boste imeli zopet svoje delavnice? Seveda, so tudi taki, ki nimajo radi mojih delavnic. To pa ni več moj problem. Mogoče imajo radi katere druge, ali pa nobenih….Ja, veliko je stvar vzgoje, kakšne programe imamo v svoji podzavesti…

Ko nekaj vidimo, ali doživimo, naša podzavest skuša takoj poiskati podobne izkušnje iz preteklosti in odzove na dogodek. Ne zavestno, mi podzavestno takoj odreagiramo, ker je podzavest miiljonkrat hitrejša od zavesti. Naša podzavest nas skuša zaščititi in, če imamo v podzavesti glede dogodka negativne programe, ali jih nimamo, nam naša podzavest sporoči: ” To zate ni varno, ne delaj tega!” In mi seveda ne naredimo nič. Večina ljudi, ki ima težave in pride do tega foruma, ima v svoji podzavesti programe ji jih ne podpirajo. Ko mi mislimo, da smo se zavestno odločili, kaj je za nas dobro in kaj ni, ali, kako bomo ukrepali, se je v resnici odločila naša podzavest, na osnovi preteklih izkušenj, Naša zavest nima nič pri tem :-). Vsakdo izbere tak način pomoči, ali samopomoči, kot mu naroči njegova podzavest. Seveda tega taki ljudje ne verjamejo, ker imajo take programe v podzavesti…… Vsi bi bili radi zdravi, toda samo naše telo nam lahko pokaže in to s testiranjem energij ali mišic,, kaj v resnici misli naša podzavest. In ta test velikokrat pokaže, da mi v resnici nočemo biti zdravi. Da hočemo biti bolni. Ni zdrave logike, ampak tako pač je. Če se nekdo želi pozdraviti, žal, mora poskušati, da ugotovi, kaj mu pomaga.

Slavni psihiater David Feinstein, mož Donne Eden, je bil 18 let z njo poročen, pa ga ni zanimalo, kaj ona počne. On visoko izobražen, ona maserka, ali nekaj takega… Potem je pa le ugotovil, da so njeni klienti bolj zadovoljni in bolj zdravi, kot njegovi pacienti. Pa jo je malo opazoval in se začel zanimati za energijsko zdravljenje in našel EFT . Pustil je službo in se je začel ukvarjati z Energijsko psihologijo, delal raziskave in pisati knjige. Donna je rekla” Midva z Davidom že zdavnaj ne bi bila več skupaj, če ne bi delala na svojih energijah. ” No in dedek David, sedaj pri 70 tih in več tudi dela Donnino dnevno rutino in sodeluje pri njenih delavnicah.

https://www.youtube.com/watch?v=6NKE-vUZ1kU&list=TLGGMKJZkHwYG4AyODAyMjAxNw

Nikoli ni prepozno!

Breda

nova
Uredništvo priporoča

Zanimivo,
ko večkrat prebereš, potem mogoče drugače razumeš. Morda je bilo zjutraj še prezgodaj za moje možgane. Ob ponovnem branju sem dojela, da tisto o smiljenju samemu sebi in žrtvi ni letelo name.

Breda

Vse, o čemer pišem, sem sama preizkusila na sebi in vse deluje. Bolje seveda deluje, če v metodo verjamemo, ker placebo je že 1/3 uspeha. Kako vem? Ker čutim, kako se moje energije pretakajo po telesu in se sproščajo blokade.

kaj sem naredila včeraj:

Popoldan sem 1 uro ležala na hrbtu. Roki sem imela ob telesu. Samo s kazalcema sem nežno izmenično tapkala po rjuhi in si govorila:

1. “Čeprav imam veliko jeze v svojih jetrih, se imam rada in se popolnoma in globoko sprejemam. ” (vsaj 3x)

2. Pomislila sem na vse ljudi, na katere bi lahko bila, ali pa tudi ne, jezna. Začela sem v otroštvu, pri starših.
in sem rekla:
” Čeprav imam vso jezo na svojo mamo v svojih jetrih, se imam rada in se popolnoma in globoko sprejemam in sprejemam tudi to svojo jezo.
Spuščam vso jezo na svojo mamo iz vsake celice v svojih jetrih in iz vsake celice v svojem telesu. “

No, tako sem najprej obdelala vse sorodnike, potem prijatelje in ljubimce…kogarkoli sem se spomnila.

in, kaj se je dogajalo v mojem telesu? Čutila sem najprej mravljinčenje v predelu jeter, potem v predelu vranice. Vranica je zelo občutljiva za naša čustva in misli.. Potem v levem in nato v desnem stopalu… itd..Občutki mravljinčenja so se premikali po telesu… .Levi del telesa je povezan s čustvi, desni z razumom.
Čutila sem organe, meridiane…. Fantastično…. Ko počistimo jezo, pride na dan žalost….

Povabim vas, da poskusite in se sami prepričate.

Hvala, ker me berete. Lahko tudi kaj vprašate in komentirate, ker je to forum ali pa se samo v mislih zahvalite meni za moj trud in mi pošljete svojo hvaležnost po vesoljni pošti. Hvala. O hvaležnosti sem že nekajkrat pisala, za samozdravljenje je ta zelo pomembna.

Breda

Sem že omenila, da sem to, o čemer sem pisala tukaj na forumu, tudi sama na sebi preizkusila in deluje. Od vsake metode sem prebrala veliko, običajno kupila tudi knjigo, video posnetke, DVD-je in tudi pogledala kar nekaj video posnetkov na internetu, da sem razumela bistvo in o tem potem lahko pisala. Pri vsaki temi sem samo omenila metodo in to, kako deluje. Za uporabljanje metod je običajno potrebno malo širše znanje.

Ko sem brala knjigo Energijska medicina, mi vse vaje niso bile razumljive, pa težko je brati in istočasno delati vaje…Zato sem DVD-je naročila pri Doni Eden. Energy Medicine: The Essential Techniques (3-DVD set)
https://www.innersource.net/em/books-and-dvds.html
So v angleščini in nekaj od teh je tudi na internetu. Vaje se lahko gleda tudi na pametnem telefonu. Sama sem jih gledala na MP4 predvajalniku, ko še nisem imela takega telefona. Če koga karkoli zanima, moji podatki so tudi tukaj: http://alternativno-zdravljenje.si/izvajalci-eft/eft-tehnika-breda-torkar-kampus.html

Breda

Še ena malenkost

Morda si kdo, ki bere moje prispevke misli, da tukaj pišem, pa še slovnice na obvladam. Trudim se, da bi napisala čim bolj razumljivo. Vedno, ko preberem svoj prispevek potem, ko je objavljen, opazim kup napak. Žal tudi moja glava ni več taka, kot je bila včasih…….Zato prosim za razumevanje.

Breda

New Report

Close