Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Kronična bolečina – fibromialgija MEDICINA DUŠE, UMA IN TELESA

MEDICINA DUŠE, UMA IN TELESA

Dr. and master Zigang Sha. Zdravnik klsične medicine, zdravnik kitajske medicine, akupunkturist qigong mojster, in še kaj… Ta ni bil na Energy Summitu.

Njegov moto:
Jaz lahko pozdravim sebe, vi lahko pozdravite sebe, skupaj lahko pozdravimo svet.

Karma je zakon vesolja. Je vzrok in posledica. Človeštvo je skozi stoletja akumuliralo ogromne količine slabe karme. Rešitev je počistiti slabo karmo.

Dobra karma je zapis dobrih del nekoga v vseh njegovih življenjskih obdobjih, v sedanjem in preteklih življenjih..
Slaba karma zapis vseh neprijetnih dejanj v vseh življenjskih obdobjih, ki jih je naredilo človeštvo, kot so: ubijanje, podrejanje, izkoriščanje, kraje, laganje…

Master Sha uporabi 4 načine zdravljenja:

1. Body power: izkoristi moč telesa, energijo telesa
2. Soul power: Izkoristi moč duše. Ko prepričaš dušo, mu um in telo sledita.
3. Mind power: Uporabi svoj um in vpliva na telo in dušo
4. Sound power: Zdravljenje z zvokom. Petje zdravi

Vsaka stvar na zemlji in v vesolju ima dušo. Vsak organ, sistem organov, vsaka celica v telesu. Duša pomeni zavest ali energijo. Znanstveno je dokazano, da ima vsaka stvar, živa ali neživa, svojo energijo, vibrira.

Slaba karma, slaba duša. On zamenja dušo. V bolnem organu počisti slabe energije in pripelje iz vesolja novo dušo v telo. Naredi transplantacijo duše. In telo se je sposobno pozdraviti.

Karma je zapisana v našem biopolju, imenuje se tudi Akasha, ali Akashični zapis. Tam je shranjena naša preteklost sedanjost in prihodnost.

Body power:

Eno dlan položimo pod popek. Tam je izvor energije, po TKM točka Lower Dantien. Drugo roko položimo na mesto, ki bi ga radi pozdravili. Npr, želodec.

Rečemo 3x:
Draga duša um in telo od mojega želodca, Jaz vas imam rada, vas cenim in vas spoštujem.
Dragi duša, um in telo od mojega želodca, vi imate sposobnost, da se sami pozdravite.
Dragi duša, um in telo od mojega želodca, pozdravite prosim moj želodec.
Hvala, hvala, hvala.

Ko to izrečemo, kot po električnem kablu, takoj steče energija, od trebuha v želodec. In želodec se zdravi. Ljubezen zdravi. Ko rečemo: hvala, cenim, spoštujem, imam rada, se dvignejo vibracije v telesu…

Vse njegove knjige so zdravilne. Lahko si položiš knjigo na organ, ki ga želiš pozdraviti. Če kupiš njegov knjigo, imaš možnost, da si izbereš eno neozdravljivo bolezen dobiš novo dušo za tisti del telesa….

Vse se sliši neverjetno. Nekateri ga kritizirajo, drugi obožujejo. Če si na smrt bolan, če ti da zdravnik 14 dni življenja, poskusiš tudi nekaj, kar se ti zdi nerazumljivo.

Pa še video:
Rak na jetrih in slinavki, 14 dni življenja ji je dal zdravnik.
https://www.youtube.com/watch?v=sSgiF7m_A7o

In še vaja: Tapkanje petih elementov. Zelo učinkovite vaje. To pomeni, da poskrbi za vse organe v telesu: https://www.google.si/webhp?sourceid=chrome-instant&rlz=1C1RNNN_enSI370&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=master+sha+five+elements+tapping

Pa še moja izkušnja. Ko sem položila roki na telo in izrekla zgoraj omenjene stavke, sem takoj začutila mravljinčenje v telesu, in energijo, ki je stekla v določen organ.

Breda

Malo popravljam, video za pet elementov je tole:
https://www.youtube.com/watch?v=2AiL0wo15GY

Ko sem pred leti prvič gledala Master Shaja in ta posnetek se mi je zdel odkrito povedno, malo čuden. No, mnenje sem kasneje spremenila in se mi sedaj zdi odličen. Najprej razloži, katerih je teh pet elementov in s katerimi organi so povezani. Potem tapka akupunkturne točke in istočasno poje po kitajsko. Poje: rad imam…vranico, pljuča, jetra, ledvica… Teh pet elementov je izumil Budha,.. ne vem kdo. Če ne razumeš angleško je malo težje. No, poje kitajsko, maha pa tudi po Slovensko :-). Resnica je ta, da vaje lahko zelo izboljšajo počutje. sama jih rada delam. Najprej gre malo težje, potem se pa navadiš. Vaja dela mojstra.

Breda

New Report

Close