Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Kronična bolečina – fibromialgija KAKO SE POZDRAVIŠ, KO TE NIHČE DRUG NE MORE

KAKO SE POZDRAVIŠ, KO TE NIHČE DRUG NE MORE

Amy Scher, še ena predavateljica na Energy Summit 2017. Res sem sem mislila, da se bom naučila čisto nekaj novega. Napisla je knjigo: How to Heal Yourself When No One Else Can: A Total Self-Healing Approach for Mind, Body, and Spiritttps: //www.amazon.com/How-Heal-Yourself-When-Else/dp/0738745545 .

Katero metodo je uporabila, EFT in še neke energijske vaje. Verjetno od Donne Eden.

Breda

Njenega predavanja na Energy Summit 2017 nisem poskušala, Sem pa sedaj malo pobrskala po internetu.

Kot otroka jo je pičil klop in je dobila boreliozo. Klasična medicina je ni pozdravila. 8 let je imela kronično bolezen. Šla je v Indijo in tam spoznala, kako naša čustvena prtljaga vpliva na naše fizično zdravje. Rekla si je: ” Sedaj razumem, zakaj se ne moreš pozdraviti, če zdraviš samo fizično telo. Stanje se le malo izboljša,” Ko telo energijsko uravnovesimo, se potem bolje počutimo. če spustimo negativna čustva, to pomaga pri splošnem zdravju. Uravnovesimo telo in uravnovesimo telo glede na njegov odnos do strahov, travmatičnih dogodkov, preteklosti,… In kaj se zgodi? Telo dobi nov odnos do teh dogodkov, in lahko ostane mirno, ko se te stvari sprožijo…

V knjigi uporablja EFT in Energijsko medicino Donne Eden, pa energijsko testiranje, Točno to, kar sem sama že ped 6 leti ugotovila, da se ti tri metode krasno dopolnjujejo. In o tem pisala tudi na tem forumu.

https://www.youtube.com/watch?v=gf_fP4mckcU

Breda

New Report

Close