Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Kronična bolečina – fibromialgija KAMOR GRE UM, TJA GRE ENERGIJA

KAMOR GRE UM, TJA GRE ENERGIJA

“WHERE THE MIND GOES, ENERGY FLOWS” je rekla Donna a Eden, pobrala je pa verjetno od Kitajcev.
To je dejstvo, ki je zelo pomembno. To je kvantna fizika. Ko pomislimo na določen del telesa, tja pošljemo energijo.

95 % bolezni je posledica določenih čustev. Vse kronične bolezni so posledica travm. Alergije tudi. Ob travmi se raven kortizola v telesu zelo dvigne čez nekaj časa se spusti, pa ne na prejšnji nivo. Tako imamo stalno povišan kortizol, kar izčrpava nadledvično žlezo in pride do tega da se ta izčrpa. Temu rečejo Američani Sindrom 21 stoletja ali Adrenal fatigue. Zato pa dobite antidepresive in pomirjevala.

Psihiater lahko pride do travme, ne zna pa pacientu pomagati. Običajno se s tem ne ukvarja, predpiše ti samo antidepresive.

Vsaka negativna misel povzroči v telesu blokado energije. Večina naših misli je negativnih in odveč. Negativne misli zastrupljajo telo. Ljubezen, hvaležnost spoštovanje zdravi. Ne moreš biti pozitivno naravnan, če v svoji podzavesti nisi.

Moji prispevki so odlični. Letošnji o Energy summit 2017, sami vrhunski strokovnjakii, najboljše metode za samozdravljenje, niso samo za branje. To so napotki za samozdravljenje. Nobena terapija na napotnico in zdraviliško zdravljenje ni tako učinkovito. Zakaj, ker odpravljajo samo posledice, ne odpravijo pa vzroka za težave. Zato se težave vedno ponovijo. Vzrok pozna pa samo naša podzavest.

Samozdravljenje je čudovito potovanje. Prevzameš odgovornost za svoje zdravje, življenje in nehaš kriviti druge za svoje neuspehe. Vsak trenutek si lahko pomagaš sam. Noben zdravnik ne more pozdraviti vašega življenja. Lahko vam da samo zdravila, da ne čutite. Vedno več zdravil, vedno več kroničnih bolezni.

Nihče, noben zdravnik ne pozna našega telesa tako, kot ga mi sami. Noben zdravnik vam ne bo pozdravil vaših travm, strahov in negativnih programov. Imamo jih vsi, brez izjeme, samo, da nekateri to bolj skrbno skrivajo in potlačijo globoko v podzavest. Pa tudi nihče ga ne zna pozdraviti tako, kot zna telo to samo. Pozdraviti je treba najprej svoje življenje, da damo telesu možnost, da se pozdravi. Odstraniti je treba energijske blokade v telesu, ki so jih povzročila nezdrava čustva.

Tisti, ki ne verjamejo v učinkovitost energijskega zdravljenja, žal, škodujejo sami sebi. To obstaja, pa če verjamemo, ali ne. Je znanstveno dokazano. Tisti, ki jim noben zdravnik ne more pomagati, imajo na žalost zelo velik podzavestni odpor. Naša podzavest meni, da nekaj za nas ni dobro in nas brani, da se nam ne bi kaj slabega zgodilo…

Vsak enkrat začne iz nič. Skoraj vsi zdravilci so bili zelo bolni, tudi na robu smrti in so se sami pozdravili, ker jim klasična medicina ni mogla pomagati. Tudi sama sem začela iz nič. Nisem imela pojma, kaj iščem, sem brala in gledala videoposnetkov. Nihče mi ni pomagal tako, kot jaz pomagam vam, ki tole berete. Danes sem ponosna nase, ker delam na sebi čudeže. Noben zdravnik mi ne bi verjel, da se to vse da. Da daš svojemu telesu napotke in telo te uboga. Celo kosti se lahko premikajo samo z mislijo. Vse celice v telesu so med seboj povezane, in na tekočem, kaj se tam dogaja. Pomislite na jato ptic, ki se v zraku v trenutku obrne. Le zakaj se ne zaletijo in popadajo dol? Ker so med seboj povezane. Mi vsi smo med seboj energijsko povezani. Ko zdravimo sebe, zdravimo okolico okrog sebe, svoje partnerje, šefe, naše odnose. To je ključ do zdravja, ne pa kemija v stekleničkah. Ta pri kroničnih težavah ne pomaga dovolj.

Toda, samozdravljenje se začne s hvaležnostjo in spoštovanjem. Do sebe in do drugih. Moja teta, ki pravi, da bo čez 2 leti stara 100 let, se nikoli ne pritožuje, pa ima zelo velike razloge za to. Po telefonskem pogovoru vedno reče : “Lahko noč, Breda in hvala za nasvete. ” Pravi, da je s svojim življenjem kar zadovoljna. Ja, pa tapka se, gotovo že 5 let. Predvsem ponoči, ko ne more spati. Pravi, da ji to zelo pomaga.

Nekaterim ljudem gre hvaležnost težko z jezika. Meni zelo malo ljudi reče hvala. Niti za nasvet, niti za terapijo. Nekateri ljudje, se pa veliko zahvaljujejo. Takim se na daleč vidi, da njihov obraz kar žari in drugi jih imajo selo radi. Ampak, v besedi hvala je energija in ljubezen. Tudi denar je energija. Energija mora krožiti. Ko se nekdo zahvali za nekaj, kar si mu dal, tudi če misli, da tega ne rabi, dobiš nekaj energije nazaj. In tako mi izgorimo, ko več dajemo, kot dobivamo. Babice in mame z velikim srcem to gotovo poznajo. Nekateri smo taki, da ne glede na to, kako se drugi vedejo do nas, vedno dajemo…

Breda

Breda, hvala za vse, kar daješ! 🙂

Želim ti lep dan, s soncem obsijan!

Breda hvala ti od srca, rada te berem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tudi sama veliko vem in rada pomagam.

nova
Uredništvo priporoča

Najprej hvala obema, Sedaj bi pa rada samo še to videla, da bi nekdo napisal, da mu je pomagalo.

Qigong pomeni upravljanje z energijo. Qi =energija, gong= upravljanje

Še ena vaja, ki jo je je Qigong mojster pokazal na Energy Summitu. Tega posnetka nimam, Je pa na internetu od Franka Kinslova, avtorja metode Quantum Entrainment. Sama to metodo pogosto uporabljam.

Vaja rastočega prsta:

1. Staknemo dlani spredaj skupaj, tako, da so zarezice na zapestju poravnane. in potem položite prste ene roke na prste druge roke tako, da so prsti leve roke poravnani s prsti desne roke. V mislih si izberete prst na eni roki, ki je točno toliko dolg, kot prst na drugi roki. Verjetno so vsi poravnani, ampak si izberete enega, recimo sredinec desne roke.

2. Usmerimo pozornost v ta prst in rečemo samo 1x: “Ta prst bo postal daljši” Potem položimo obe roki na mizo in še vedno mislimo na ta prst. Vztrajamo dobre pol minute v tem položaju.

3. Potem položimo roki zopet skupaj, najprej zarezici na dlani in potem dlan na dlan in prste skupaj. No boste presenečeni,,,,Zanimivo, ne?

https://www.youtube.com/watch?v=p0Ys1WwyL34

Breda

New Report

Close