Najdi forum

Utrujenost

Pozdravljeni!

Imam 23 let, v stresu nisem, gibam se dovolj. Jem tudi običajno, mogoče mi kakšen dan ne uspe pojesti zajtrka. Drugače se počutim v redu.

Ta utrujenost se mi vleče nekako že skoraj 2 leti. Pa da vam opišem.
Spati grem okoli 22h, 23h in spim nekako do 7h zjutraj. Zjutraj se zbudim takoj ob zvoku budilke, vendar se zbudim utrujena in se mi sploh ne da vstati. Nato opravim kar moram in nato popoldne ko pridem domov, se mi nekako ob 17h začne zelo spati. Redkokdaj podležem skušnjavi, predvsem zato ker mam zelo slab občutek ko se zbudim, zbudim se še slabše kot prej in tudi nekako mi ni da bi popoldne spala. Če pa že zaspim ponavadi zaspim za 2 uri in vmes me ne more nobeden zbuditi. Vendar je grozno, oči imam težke, brez volje, najraje bi se vlegla in zaprla oči. Vendar si ne pustim. Ne pomaga niti sprehod na svežem zraku, saj sem ravno tako zaspana.

Če pa mi ni treba tako zgodaj vstati, spim ponavadi do kakšne 10 – 11 ure. Zbudim se ravno tako uničena, neprespana, utrujena in bi najraje potegnila še za kakšno urco. Vendar kadar vstanem tako pozno problemov z popoldansko utrujenostjo nimam.

Zvečer pa ta utrujenost postopoma zbledi in se mi sploh ne spi.

Bila sem tudi že pri svoji zdravnici, ki pa temu ni pripisavala posebnega pomena. Pregledala je kri, ki naj bi bilo ok in to je bilo vse.

Zdaj pa me zanima, kaj bi lahko storila, saj me ta utrujenost prav utruja že. Kakršen koli nasvet izredno dobrodošel.

Hvala in lep pozdrav.

Spoštovani,

o utrujenosti na splošno sem pisala tukaj: http://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=105&t=5262952#msg-5263142 pod naslovom UTRUJEN SEM …

Upam, da vam bo vsebina lahko pomagala pri iskanju morebitnih vzrokov in rešitev.

Vse dobro vam želim in vas lepo pozdravljam!

New Report

Close