Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Kronična bolečina – fibromialgija FM povzroča virus?

FM povzroča virus?

Lani je bila izvedena študija z dvema protivirusnima zdraviloma. Nekateri govorijo o prelomnici v zdravljenju FM in SKU. Povzročal naj bi ju virus herpesa.
Po prvih pozitivnih odzivih so mislili, da gre za naključje. Ko je vedno več pacientov poročalo, da so simptomi izginili, so vedeli, da ne gre za naključje.
Za javno uporabo naj bi bila zdravila v prodaji v treh letih.
Študijo sta izvedla dr. William Pridgen in virologinja Carol Duffy.

Na žalost nimam časa, da bi prevedla objavljeno.

https://www.youtube.com/watch?v=uHTYihqV_Dw

http://simmaronresearch.com/2014/11/drug-combo-pridgen-antiviral-fibromyalgia-trial-identified-results-available/

Emina

Popravjam, drugo zdravilo je za revmatoidni artritis itd.

Emina

Če je to res je to najboljši odgovor, zakaj je moja hči zbolela za Fibromialgijo po cepljenju proti Hpv.

Pogledala sem prispevek na 24 ur. Verjetno je to vaš primer.
Povezava je očitna. Je pa možno, da je bilo cepljenje le sprožilec.
Herpes zoster virus povzroča tudi norice (je isti virus).
Virus se lahko skrije v nekatere živčne veje in ob primerni priložnosti izbruhne.
V latentnem obdobju ga ne morejo dokazati, vsaj ne z običajnimi postopki.

Meni osebno je ta razlaga do sedaj najbolj logična. Vse se ujema.
Tudi bolečine so podobne. Enkrat sem celo mislila, da se mi je začel pasovec
(pekoča bolečina na običajnem mestu pojavljanja), vendar se izpuščaj ni pojavil.
Je pa hči imela pasovec v letu pred tem.
Od vsega začetka trdim, da gre za vnetje. Pozneje sem razmišljala še v smeri avtoimunskega obolenja.

Kako je s hčerko sedaj? Meni je LDN čez noč odstranil tiste najhujše bolečine.
Logično, ker je aktiviral imunski sistem.

Emina

Pozdravljena , Emina .Ja ta prispevek na 24 ur je bil o moji hčeri . Očitno ste si pogledali moje prejšnje objave . Koliko časa že jemljete LDN? Kje ste ga dobili? Koliko stane in kako ga uporabljate?
Moja hči je pa tako :odvisno od vremena , od naporov…,ko imajo v šoli športno , ali sedaj ko se učijo plesat za valeto ,pride domov popolnoma uničena (s tem ,da popije tableto ,ko občuti večje bolečine).Večinoma potem preleži cel popoldan. V letošnjem šolskem letu je manjkala 20 dni , vendar večinoma dan , dva pred vikendom. Poskušali smo z Homeopatskimi – Arnica ,vendar pravi ,da ni nevem kakšne razlike ,zato smo sedaj to prekinili . Hvala za informacije ,vse dobro , Suzana.

Nisem brala prejšnjih objav, ker me dolgo ni bilo na forumu.
Bom pa ob priliki pogledala.
LDN mi je predpisala dr. Lopuhova na Jesenicah (protibolečinska ambulanta).
Pred tem sem 11 let jemala Tramal oz. Zaldiar.
LDN je na recept zastonj, če imaš urejeno zdravstveno zavarovanje.
Jaz sem ga prvič vzela zvečer, zjutraj sem se zbudila brez ene od vrst bolečin.
Tiste, ki je bila zame najbolj grozna (pekoča žgoča boečina, ki se ob mrazu spremeni v ledeno).
Ostale bolečine so ostale, vendar se jih lahko da prenašati brez tablet.
LDN se dobi pod imenom Revia. Eno tableto stopim v 1 dl vode in vsak večer (od 21:00 do 23:00) vzamem 9 ml. Jemjem ga 15 mesecev.
Zdaj, ko se je temperatura tako zelo spustila, ima hči verjetno kar precej težav.

Emina

Pozdravljeni.
Preberite si malo na spletu u small fibre neuropathy, jzt sem se našla v tem opisu. Naj bi to povzročal virus, cepljenje, stres, pomanjkanje b vitamina. Seveda zdravila itak ni. Mene skrbi, ker se mi je to začelo pred nosečnostjo, zdaj ko sem noseča je bistveno bolje, skrbi me kako bo po porodu 🙁

Tudi jaz sem se našla v tem.
Zadnjič sem bila 11 dni na postu s sokovi. Nobena stvar mi ni tako pomagala kot to.
Sicer pa opažam močno povezavo s hrano, poleg vsakovrstnih ekstremov.

Emina

Če ste brali moje stare objave ima naša hči po cepljenju proti Hpv Fibromialgijo .Zjutraj vzame Protibolečinsko tableto in obvezno Vitamine(ko jih je prekinila se je poslabšalo),popoldne spi vsaj uro saj ustaja ob 5.30 in če rabi jo zvečer masiramo

Katere vitamine pa uživa?

Emina

Mi jih kupujemo v trgovini Proteini.si (Nova gorica-qlandija, koper..)priporočil nam jih je sin ki se ukvarja z Bodybildingom:http://www.proteini.si/sl/store/item/olimp-vita-min-plus-30-kapsul/1137/
-so podobne tem saj jih dobiš le v trgovini je noter 60 kapsul in imajo večjo vsebnost vitaminov in mineralov kot te-vzame vsak dan eno -en dan vitamine drugi dan minerale.
Tudi moja mam jih jemlje ker je imela zelo slab pitik in počutje ,ki se ji je zelo izboljšalo po njih. Celo krči v nogah so se zmanjšali zaradi Mg

New Report

Close