Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Kronična bolečina – fibromialgija ENERGIJSKA IZMENJAVA IN SAMOSABOTAŽA

ENERGIJSKA IZMENJAVA IN SAMOSABOTAŽA

ENERGIJSKA IZMENJAVA

Vse je energija in ta mora krožiti. Greste po cesti, srečate znanca in ga pozdravite. Kaj se zgodi, če vam ne odzdravi in pogleda stran. Verjetno vam pade energija. Nekaj za nekoga naredite. Če se vam zahvali, vas pohvali, ste zadovoljni, energija, ki ste jo vložili, se vam vrne. Če se ne zahvali, vam gotovo energija pade in morda ste celo jezni za to osebo…
Hvaležnost je energija. Dobro je biti hvaležen za to, kar imamo, in hvaležen ljudem, ki nam pomagajo. Tudi, če e nam zdi, da njihove pomoči e potrebujemo. Vseeno, hvala lepa ne potrebujem.
Tole ni » kr neki«. Hvaležnost vzbudi v telesu čudežne občutke in ti občutki pospešijo samozdravljenje. Če hvaležnost resnično občutimo in te občutke pošljemo v vesolje je pa še bolje. Kar oddajamo, to dobimo…
Ko greš k zdravilcu, ti reče » energijska izmenjava je… EUR. Denar je energija. Vi ste veliko energije vložili v svoje znanje, da lahko sedaj to znanje prodajajte in služite za preživite.
Dobro se je vsak dan zahvaliti za to, kar imamo in osebam, ki so nam to omogočile in, ki nam želijo dobro.

SAMOSABOTAŽA

Vsi imamo svoje navade in prepričanja, ki jih težko spreminjamo. 75% časa preživimo v svoji podzavesti, ki usmerja naše zavestne reakcije. Naša podzavest pa razmišlja na osnovi izkušenj iz preteklosti, Pa ne samo naših, tudi naših prednikov…Tam je program, ki nas usmerja… Ali ste že kdaj slišali takle stavek: » Ta je pa isti, kot njegov fotr«, ali pa :« Čista mama«…Če se še tako trudite, da ne bli bili podobni svojim staršem, imate v podzavesti njihove programe, ki vas vodijo. In ti programi niso vedno najboljši za vaše dobro… Vas ne podpirajo vedno in zato vam veliko stvari v življenju ne uspe.
Zakaj se veliko ljudi ne pozdravi? Zato, ker njihova podzavest določa, kaj je za njih dobro in varno. In podzavest reče: »Tole zate ni varno, ne delaj tega« »Tega ne poznaš, ni varno!« Ni varno biti zdrav, ker ne veš kako bo potem. Bolezen pa poznaš, je varna, veš, kaj se dogaja..» Ni zdrave logike, ampak tako je. Vse te trditve se lahko testira s testiranjem vaše energije. Vaše telo vse ve, smo vprašati ga je treba. Zato nečesa, za kar naša podzavest pravi, da ni varno, niti ne poskusimo… Ni zdrave logike, ampak tako so pogruntali strokovnjaki. Zato se pa nekateri nikoli ne pozdravijo…zaradi negativnih vzorcev in blokad… Ko se pa to spremeni, se pa lahko tudi pozdravijo.

Theta healing je odlična tehnika za take stvari. Če nimaš določenih občutkov in čustev, se jih lahko naloži. Če imaš določena negativna prepričanja, se jih lahko zamenja. Ko se to spremeni, se telo lahko samo pozdravi… Priporočam branje knjige, bo vse bolj razumljivo… Kaj imate, in česa nimate, na to se pa lahko energijsko testirate. Tudi to piše v knjigi, kako.

Sama sem se lotila zadeve tako, da sem v knjigi našla tisto, kar bi bilo pri meni dobro spremeniti, se energijsko testirala in če je test pokazal, da je to res, sem nadaljevala s tapkanjem, ker mi Theta helaing ne gre prav dobro. Npr: Trditev: »Hočem se pozdraviti«. Moje telo odgovori: «Ne« Potem pa nadaljujem s tapkanjem:« Čeprav se nočem pozdraviti…«

Pri meni energijska izmenjav ne deluje. Ker sem upokojena, s svojim delo ne morem nič zaslužiti. Pa delam dobrodelno. Hvaležnosti pa nisem skoraj nikoli deležna. Moja energija, ki je imam že tako bolj malo, gre običajno v prazno. Očitno vedno pomagam napačnim ljudem. Sama sem si kriva, mi je rekla moja hčerka. Pomagaj tistemu, ki te prosi, ne pa ponujati svoje pomoči vsevprek…Morda ima prav. Ampak, ko skušam nekomu pomagati, takrat nikoli ne pomislim, kaj bom dobila nazaj…. Vedno me kar odnese….Taka sem..

Breda

Moj oče je bil razumski človek, profesor matematike in fizike, in ni imel preveč smisla za šale. Do vseh ljudi se je zelo spoštljivo obnašal, tudi do svojih dijakov. Ko sem bila mlada in še pri starših, sva se z bratom včasih šalila na njegov račun, ker je bil vedno tako strogo resen. On je pogosto užaljeno rekel: “Nobenega spoštovanja nimate do starejših.” Potem je tudi rekel: “Nobene hvaležnosti nimate vi mladi..” No, takrat so se mi zdele njegove pripombe “brez veze”, sedaj ga pa že bolje razumem. Glede vzgoje so se moji starši zelo potrudili. Naučili so me hvaležnosti in spoštovanja. Bolj do drugih kot do sebe. Nikoli mi niso rekli: “Glej najprej nase, da bo tebi dobro, potem šele poskrbi za druge.” Sama vse spustim in če je treba, tudi na pol živa takoj pomagam drugim … Takrat sebe izklopim. Naučili so me, da najprej poskrbim za druge in šele potem zase. No in to je program v moji podzavesti, ki me stalno tepe. Pa ne zaradi mene, zaradi drugih … Ja, sem razočarana nad sabo in nad drugimi. Vedno ponavljam enake napake in skoraj vedno dobim enako reakcijo. Kako je že rekel Einstein? ” Če delaš vedno eno in isto, ne pričakuj drugačnih rezultatov.”

Breda

New Report

Close