Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Pravo in zavarovanja Zavarovanja wiener stadtische – IZKUŠNJE?

wiener stadtische – IZKUŠNJE?

Ali ima kdo izkupnje z njimi glede zavarovanj, tj. če je kdo zavarovan pri njih.

LP,

Kaj pa zavarovan? Zivljenjsko? Nezgodno? Varcevalno? Stanovanje?

Glej, pri vsaki zavarovalnici bos nasla pluse in minuse in za vsako ti bodo ljudje povedali pohvale in graje. Ni popolne zavarovalnice in ni popolnega zavarovanja, to si moras biti na jasnem!

Potem si moras biti na jasnem, kaj zelis zavarovati, za koliko in s kaksnim namenom! Danes je na trgu ogromno zavarovalnih produktov in ni vsak za vsakega. Isces produkt, ki se najbolj pribliza tvojim zeljam.

In zadnja stvar je potem izbira zavarovalnice, ko ti je ena bolj simpaticna od druge ali pa imas pri drugi vec zavarovanj in s tem potem popuste ali pac karkoli, kar pritegne eno od zavarovalnic.

Mi imamo pri njih zavarovanje za primer smrti, nezgodno zavarovanje in zavarovanje stanovanja.

Skratka, samo zavarovanja, za katera upam, da jih ne bom potrebovala. Nimamo pa nobenih naložbenih ipd. zavarovanj. Enako svetujem vsem – pri zavarovalnicah se samo zavarujte, vlagajte in varčujte pa drugje – vsako ima svoj namen.

nova
Uredništvo priporoča

Sklenila sem življenjsko zavarovanje pri Winer Stadtishe.Vplačala sem 6000 eur, v enkratnem znesku.Po dvanajstih ,sem sedaj dobila 6280 eur. Torej,za 12 let tega varčevanja sem dobila samo 280 eur!!.
Upam,da sem ti odkovorila

Objava čaka odobritev

New Report

Close