Najdi forum

Zaradi visokega krvnega tlaka, sem zamenjala morsko sol z nadomestkom morske soli PANSALT in zasledila velik uspeh – zmanjšanje krvnega tlaka. Seveda se poleg tega tudi zdravo prehranjujem in veliko gibam.
Zanima me, če tudi HIMALAJSKA SOL kaj pomaga pri zvišanem pritisku,oziroma zakaj je koristna ?

Lepo se vam zahvaljujem za odgovor.

Sol “Pansalt” vsebuje manj Natrija kot sol, ki jo rabimo v gospodinjstvu, zato jo priporočamo bolnikom z visokim krvnim tlakom, ki težko uživajo neslano ali skoraj neslano hrano.

Po informacijah, ki sem jih dobil v 3 ljubljanskih večjih lekarnah, Himalajske soli še ni na našem trgu. Na spletni strani http://www.realsalt.co.uk/healthben.htm sem našel podatek, da Himalajska sol vsebuje 84 % mineralov, ki jih naše telo dnevno potrebuje.

Lep pozdrav!

prim. Boris Cibic, dr. med.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Spoštovani doktor Cibic,

rad bi samo dodal, da se himalajska sol že dobi tudi v Ljubljani v Trubarjevi (Ajda) imeli pa so jo tudi v Maxiju in čakajo novo pošilko v oddelku za zdravo prehrano.

Jaka

nova
Uredništvo priporoča

Ko sem pred nekaj dnevi šel v BTC v Ljubljani, sem v tamkajšnji zeliščni lekarni kupil Himalajsko sol in dobil spremni informativni prospekt. Še več podatkov o vsebini Himalajske soli in o njenih učinkih na človeško telo je dosegljivih na spletu (Himalayan salt).

Lep pozdrav!

prim. Boris Cibic, dr. med.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

New Report

Close