Najdi forum

Obupana

Presrečna sem da sem našla ta še kako potrebni forum.
Obračam se na vas,spoštovani doktor iz obupa.
Pred letom dni so se začele moje težave.Pred začetkom mature mi je srce začelo močneje in hitreje utripati,koncentracija je bila na nuli,dajali so me glavoboli in močno sem se potila.Zaradi teh težav mature nisem opravila,ker sem imela na izpitih hude vrtoglavice.Odšla sem na vse možne preiskave;od ščitnice,borelioze,na pregled k mojemu kardiologu,ki se je zelo trudil z menoj.Na urgenci sem bila 3-krat,zaradi omedlevic in tahikardije(136 udarcev na minuto).Pa kljub vsemu je moje srce zdravo,odkrili so samo manjši prolaps,ki naj ne bi povzročal takih težav.Kardiolog mi je predpisal Darob mite,ki ga jemljem pol leta,vendar se stanje ne izboljša.
Na soncu mi potane slabo,srce mi ponori,potim se nenormalno.Težave pa so največje,ko srce začne močno preskakovati,najprej je občutek zastanka,potem pa udari zelo močno,pri čemer me zaboli-ponovi se tudi do 6-krat naenkrat.Maturo sem sedaj opravila,bila bi srečna v življenju,če bi mi vsaj en pojasnil,kaj se dogaja,ker življenje s tem nima smisla,strah me je da se mi bo kaj zgodilo in počutim se kot hipohonder,zato se ne upam več prikazati k mojemu zdravniku,ki pravi da bo vse vredu.Stara sem komaj 21 let,pa se zaradi težav ne morem rekreirati,saj je takrat še huje z preskakovanjem srca.
Prosim vas pomagajte z nasvetom,pa opravičujem se za dolgo vprašanje.Anka

Vabim vas, da si preberete moje odgovore o prolapsu mitralke (vprašanje je postavil Poslednji in nato še Piščanček).

Če boste imeli še kakšno vprašanje, nam ga sporočite.

Lep pozdrav!

prim. Boris Cibic, dr. med.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

New Report

Close