Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Bolezni srca in ožilja Kardiologija Zbadanje v predelu srca

Zbadanje v predelu srca

Spoštovani,
prb. dva tedna obcutim neprijetno spikanje v predelu srca.
Tezave so se najprej zacele z bolecinami v zgornjem delu hrbta in “v pljucih”, zato mi je zdravnica predpisala pocitek (in bolniski stalez), tudi zaradi strahu pred koronavirusom. Po enem tednu so se bolecine na teh mestih malce umirile, me je pa pricelo spikati v predelu srca, mravljincilo mi je tudi levo roko, bolecine so postale izrazitejse v levi lopatici in levi rami. Ob gibanju (sprehodi, hoja navkreber, kolesarjenje) teh bolecin nimam. Pojavijo se (predvsem spikanje) v mirovanju, ko sedim ali lezim.

Jemljem zdravila za scitnico (Euthyrox 50mg) in obcutim hitrejse bitje srca ter obcasno preskakovanje utripa. Ker se vedno nimam urejene doze, predvidevam, da gre za prekomerno dozo, zato grem v kratkem na ponovno testiranje krvi.

Zanima me, ali bolecine, ki jih obcutim, pomenijo kaksno resnejso groznjo ali so verjetno tudi zgornje tezave morda povezane s scitnico? Ker trenutno ne moremo na noben pregled, me seveda se dodatno skrbi, v teh dveh tednih sem bila zaradi zdravja kar resno v skrbeh, anksiozna. Stara sem 30 let.

Najlepsa hvala za odgovor in vse dobro.

Pozdravljena,

na povsem enak način sem prejel že številna vprašanja. Malce pobrskajte naokrog. Seveda je pametno tudi dobro uravnati odmerek Euthyroxa.

New Report

Close